Canım Anne

Kutu tekniği kare lif yapımı

Kutu tekniği kare lif yapımı

Kutu tekniği kare lif yapımı kolay lif modeli arayanlar için çok kolay lif modelidir. Yeni öğrenen arkadaşlarımızın için yapacakları lif modelidir. Birçok renk ip ile yapabileceğiniz lif çalışmasıdır. Elinizde az kalan lif ipleri ile yapılabilecek bir modeldir. Renk sayısını azaltıp veya çoğaltabilirsiniz.

Lif modelleri çeyizlerde en çok yer alan el işleri arasındadır. Farklı örnek modeli ve çok çeşit örneği olmasından sayısızca lif modeli çeyizlerde yerini almaktadır.

Video anlatımlı olması lif modellerinin hanımlarımız tarafından daha çok tercih edilen el işleri arasındadır. Video anlatımlar yeni lif modeli öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaya devam etmektedir. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kutu tekniği kare lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilrisiniz.

Üç zincir çekerek başlayalım ikince zincire beş dolgulu fıstık uyguluyoruz, uç ucu sekiz fıstık yapalım artı üç fıstık yapıyoruz üçüncü fıstığı kapatmayalım ve üçüncü noktaya batıp fıstık yapalım ve ikisini birlikte kapatalım ve kutu tekniği yapıyoruz. Dokuza dokuz kare lif modeli oluşturuyoruz. Ve farklı ren ip ile devam ediyoruz. Bu şekilde kutu tekniği ile devam eden lif modelidir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Lif sevenlere şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Kutu tekniği kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ