Reklam

Kutucuk Model Oda Takımları

Reklam
Reklam

Oda takımlarında dantellerden vazgeçmeyen hanımlar, bu tarz modellerin ne kadar çok çeşitli motifle yapılacağını da iyi bilirler. Adından belli olacağı üzere kutucuk model oda takımı modelleri genellikle küçük kare ya da yuvarlak motiflerin birbirleriyle birleşerek ortaya çıkmış oda takımlarıdır. Oda takımları genellikle üç parça olarak hazırlanmakta olup bunların ikisi küçük biri büyük ebattadır.

Kutucuk model dantel oda takımı örnekleri için çeyiz sandığınızı biraz karıştırabilir, eskiden örülmüş bu tarz örneklerden esinlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra tanıdıklarınızdan motif örnekleri isteyebileceğiniz gibi internetten de farklı modelleri araştırabilirsiniz. Kolay kutucuk model dantel oda takımı yapımı için sitemizde bulunan örneklere de göz gezdirmeden kesinlikle karar vermemenizi de tavsiye etmek isteriz. Günümüz şartlarında hanımların dantel gibi zahmetli ve zaman alan işlere ayıracak çok fazla vakitleri kalmıyor ne yazık ki. Ancak dantel motiflerinizi kolay örneklerden seçtiğiniz takdirde, kutucuk model oda takımı örmemeniz için hiçbir sebep olmadığını hatırlatmalıyız. Ayrıca küçük küçük motiflerden oluşacak bu tarz takımlar için boş vaktinizin daha bol olduğu günlerde birkaç motif fazladan örerek stok yapabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu klasik ise bildiğiniz dantel iplerinden şaşmayınız, evinizin tarzı daha modern ise renkli dantel ipleri kullanabilir odanıza havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Sehpalarda, konsollarda ve yatak odasında tercih edilen dantel oda takımları ile ilgili yaratıcılığınızı da konuşturacağınızdan hiç şüphemiz yok. Örgülerinizi özgün bir hale getirip sunmak tamamen sizin hayal gücünüzün sınırları ile ilgili bir detaydır. Kutucuk model dantel oda takımınızla birlikte tarzınızı ve zevkinizi de gözler önüne serebileceğiniz bir fırsat yakalamış olacaksınız sevgili hanımlar.

Güzellik ve Bakım kategorimizdeki pratik ve doğal bilgilerle hayatınız değişecek, güzelliğinize güzellik katacaksınız. Aşağıdaki linkten aradığınız her konuda bilgiye ulaşmanız çok kolay. Sitemizin web adresini dostlarınızla da paylaşıp onların da bilgilenmesini sağlayınız.

Sonrakini düzenle 15 Ekim 2016 11:32 am

Reklam

Rasgele Konular

  • Takı Tasarım
  • Takılar

Tuğralı sallantılı küpe yapımı

Tuğralı sallantılı küpe yapımı kendin yap köşemizde şık küpe yapabilirsiniz. Hanımlarımızın takı tasarımlarına ilgisi oldukça… Devamını oku

21 saat önce
  • Bebek yelekleri

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı V yakalı düğme detayı kullanımı olmayan tığ işi… Devamını oku

22 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni menekşe lif modeli yapımı

Yeni menekşe lif modeli yapımı mor menekşe çiçeği sevenler için çiçek teması lif modeline taşınmıştır.… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

2 gün önce
Reklam