Kutup yıldızı lif modeli

Kutup yıldızı lif modeli

Kutup yıldızı lif modeli

Kutup yıldızı lif modeli yine yeni tasarım lif modelleri arayan arkadaşlarımız için çok şık lif çalışması ile karşınızdayız. lif modellerinde sınır tanımayan hanımlarımız tasarımlarıyla oldukça, güzel modellerle siz değerli takipçilerimize tarz lif örneklerini sunuyorlar. Bizde canimanne.com ailesi olarak sizlere en tarz yeni özel güzel lif çalışmalarını yayınlamaya devam ediyoruz. Sizlerde bizlere beğeni ve paylaşımlarla desteklerinizi ileterek yardımcı olabilirsiniz.

Lif modelimizde renk çalışması 4 renk tercih edilmiş hepimizin renk seçenekleri farklı olabilir, ip markaları da fark değiştire bilir. Sizler size nasıl hoş geliyorsa o renk tonlarını kullana bilirsiniz. Tığ seçimi oda ipin marka ve kalınlığına göre değişecektir.

Tüm modellerimizde video anlatımları mevcuttur. Yeni lif örmek isteyen hanımlarımız için oldukça fayda sağlayacaktır, Daha fazla örnek için linkimize wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kutup yıldızı lif modeli kızlarımızın çeyizlerine çok yakışacağını düşünüyorum, hep aynı şekilleri yapmaktan sıkılanlar için yıldız çalışması elimizde hoş bir çalışma olacağını düşünüyorum. Yeni özel tasarımlarda tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

Lif modelleri  lif örnekleri ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamayı, beğenilerinizi paylaşımlarınızı unutmayınız.

Kutup yıldızı lif modelinin yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler  kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

 

Kutup yıldızı lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ