Canım Anne

Lale bahçesi lalezar kese lif yapılışı

Lale bahçesi lalezar kese lif yapılışı

Lale bahçesi lalezar kese lif yapılışı bir önceki paylaşımımız da yuvarlak modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk takım lif çalışması sevenler için güzel model olacağını düşünüyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması bir çok arkadaşımızın kolaylıkla yapmasına yardımcı olacaktır.

Takım lif ve yeni lif tasarımları arayanlar için lalezar lif modelini tercih edebilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri arasında yer alabilecek görselliği güzel olan lale bahçesi lif modeli sipariş alan arkadaşlarımızda değerlendire bilirler.

Lif modelleri sayfamızda oldukça geniş içeriğe sahiptir. Bir çok lif modelini bulabilirsiniz. Yeni ve farklı olmak üzere birbirinden güzel ve sizlerin beğeneceği lif örneklerini sayfamızda yer vermeye devam etmekteyiz. Yeni lif anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Lale bahçesi lalezar kese lif yapılışı

Malzemeler: 3 renk lif ipi
2 numara 2 mm tığ
İnci
İğne
Makas

Yapılışı: Ortadan 6 tekli fıstık olarak başlıyoruz. 6 dilim halinde yıldız örgü tekniği ile örüyoruz. Ve her bir dilim 6 fıstık olana kadar ördükten sonra tek dilim üzerinde 3 sıra daha örüp ilk parçayı bitiriyoruz. Aynı parçadan bir tane daha örüyoruz. İki parçayı kenarlardan birleştiriyoruz. Yaprak ve çiçek zeminlerini yeşil ip ile ördükten sonra oradaki tekli fıstıkların arasında da aynı işlemi tekrar edip çiçekleri trabzanlı yerlere yapıyoruz. Çiçeklerin ortasına inciler diktikten sonra kese lifimizi tamamlıyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Lale bahçesi lalezar kese yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ