Lale desenli bebek patiği nasıl yapılır

Lale desenli bebek patiği nasıl yapılır

Lale desenli bebek patiği nasıl yapılır kız bebekler için harika talkım çalışması yapabilirsiniz. Lale desenli yelek modeli ve çiçek desenli saç bandı yapımı sayfamızda bulunmaktadır. Patik modeli ile birlikte takım yapıldığında uyumlu giyim sevenler için harika olacağını düşünüyoruz. Yazımızın içine linkleri bırakacağım uygulamak isteyenler için modellerimizi inceleyebilirler.

Patik modeli arayanlar için lale desenli patik modeli dışında en güzel patik modelleri sayfamızda mevcuttur. Tığ işi ve şiş örgü bebek patiklerini video anlatımlı olarak kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Yeni modelleri uygularken de yine video anlatımlar fayda sağlamaktadır.

Lale desenli bebek patiği nasıl yapılır

Patiğimiz için bebe yünü ve 4 adet inci düğme kullandım tığ numaram 2 patiğimiz ( 3-6 ay) patiğimize öncelikle taban yapımıyla başlıyoruz tabanımızı tamamladıktan sonra çevresine sık iğne çalışıp lale desenimizi oluşturuyoruz bir sıra beyaz çalışıp patiğimizin ön bölümünde eksiltme yapıyoruz eksiltmeyi tamamladıktan sonra bağcıkları çalışıp düğmelerimizi de dikip patiğimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek patikleri, patik modelleri, örgü patik modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lale desenli bebek yeleği yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Çiçekli saç bandı yapımı için linke tıklamanız yeterlidir.

elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lale desenli bebek patiği nasıl yapılır video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ