Lastik Modeli (Sarkmaz, Sünmez) Yapılışı

Lastik Modeli (Sarkmaz, Sünmez) Yapılışı

Lastik modeli sarkmaz, sünmez yapılışı

Lastik modeli nasıl yapılır ? lastik tekniğine nasıl başlanır ? lastik modeli hangi örgü modellerinde kullanılır ?

Lastik modeli bir ters ve bir yüz olarak tek lastik tekniği olmaktadır. Ayrıca çift lastik modelleri yapılmaktadır. Tığ işi tekniği lastik örnekleri de tercih edilebilir. Lastik modelimiz tek lastik tekniğidir. Ayrıca ilmek alış uygulaması farklı olarak kullanılmıştır.

Lastik tekniği uygularken modele göre ilmek sayısı ayarlayıp ve ince şiş kullanımı tercih edilirse daha sıkı durmasını sağlayacaktır. Model kurulumunda farklı şiş kullanımı uygulayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse lastik yaparken 3 numara şiş ise model yaparken 3,5 gibi kullanımı olabilir. Benim büyüklerim örgü lastikte genellikle 2,5 numara şiş kullanırlardı tabi ipe göre değişim olacaktır.

Örgü modellerinde genellikle lastik tekniği kazak modellerinde çok sık tercih edilmekte, bebek yeleklerinde veya süveter gibi örgülerde kullanımı mümkündür. Lastik modelimizi bir çok modellerde kullanabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Lastik Modeli (Sarkmaz, Sünmez) Yapılışı

Yapacağınız örgüye göre ip tercihi

İpe göre şiş tercihi

İlmek atımını modele göre atarak başlayalım. Bir yüz bir ters tekniği olarak yapılan model farklı ilmek alış tekniği örülmüştür. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü modeli, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Lastik modeli yapılışı

Deniz dalgası örgü modeli yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Lastik Modeli (Sarkmaz, Sünmez) Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ