Lego uzun lif modeli yapılışı

Lego uzun lif modeli yapılışı

Lego uzun lif modeli yapılışı yeni güzel bir lif modeli sizleri bekliyor. Uzun lif modeli tercih edenler için harika bir lif örneği yapılışını birlikte yapamaya ne dersiniz?

Lif modelleri her zaman ilk tercihimiz el işleri arasında yer almaktadır. Hanımlarımızın severek ördüğü çok şık ve değişik ve bir çok lif modeli örneği bulunmaktadır. Canimanne.com sayfamızda ve yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça fazla yapılan lif modelleri yenilikler katmak istiyorsanız. Lego uzun lif modeli aradığınız lif örneği neden olmasın?

Banyo lif modellerinden sipariş alan hanımlarımız için lego uzun lif modeli yapılışı oldukça sipariş getirecektir. Sizler içinde sayfamızda binbir çeşit lif örneği mevcuttur. yapılışları video anlatımlı olarak sizlere sunulmuştur.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça kolay olan ve video destekli olması işlerine oldukça yardımcı olacaktır. Farklı yeni lif modelleri yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Lego uzun lif modeli yapılışı

Lego uzun lif modeli detayları ve yapılışı

Kutu tekniği ile örülen bir modeldir.

İki renk lif ipi tercih edilmiştir.

7 Numara tığ seçimi

Makas

İlk olarak üst üstte 7 fıstık ile başlayarak yapıyoruz. İkişerli fıstık kapatarak 6 kutu yapıyoruz.

6 ya 3 olacak şekilde kutu tekniği yapıyoruz. 3 cü sırada 3 cü fıstığa gelene kadar 2 şerli fıstık yaparak devam ediyoruz. 3 Sıra olacak şekilde devam ediyoruz.

Lif modelimiz lego çalışması olduğu için detaylı video anlatımını izleyerek uygulamanız gerekmektedir. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Lego uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ