Reklam

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Reklam
Reklam

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı tasarım lif örnekleri yeni modeller sitemizde mevcuttur. Çeyizlik, sipariş ve hediyelik lif modelleri için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi el işlerinin en sık uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Video anlatımlı olması kolaylık sağlarken istediğiniz modeli bulma imkanı olduğu için lif modellerine ilgi oldukça fazladır. Bu sebepten lif çalışmaları çeyizlerde en çok yapılan tığ işi modelleridir. Nişan bohçalarında damat lif örnekleri yer alırken farklı takım lif örnekleri oldukça fazladır.

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak sihirli halka yapalım halka içine fıstık uyguluyoruz. Aralarda bir zincir çekerek toplamda altı fıstık yapalım, ikinci sırada fıstık tepesine ve zincir boşluğuna aralarda bir zincir çekerek fıstık yapalım. Diğer renk ip ile devam ediyoruz. Aralarda bir zincir çekerek zincir boşluğuna çift fıstık yapalım, tekrar aynı işlemi uyguluyoruz. Toplamda beş sıra yapıyoruz aralarda zincir detayını uygulayarak, devamında çift fıstık tepelerine kapalı fıstık yapalım on zincir çekip diğer fıstık tepesine geçiş yaparak devam ediyoruz. Çekmiş olduğumuz zincir boşluklarına trabzan tekniği uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Sonrakini düzenle 8 Mart 2021 1:06 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Lif Modelleri

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

Yeni lif modeli seher… Devamını oku

18 saat önce
  • Tığ İşi

Popcorn motif modeli yapılışı

Popcorn motif modeli yapılışı… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Bayan Yelek Modelleri

Gelin yeleği yelpaze modeli yapılışı

Gelin yeleği yelpaze modeli… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

Bayan Hırkası Modelleri

Örgü modasında tığ işlerini… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.