Lifzade kare lif yapılışı

Lifzade kare lif yapılışı

Lifzade kare lif yapılışı takım lif modeli arayanlar için harika takım lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bir önceki paylaşımlarımız da yuvarlak, uzun, kese lifzade lif modellerini sunduk takım lif çalışması uygulayabilirsiniz. Yazımızın içine linklerini sizler için bıraktım kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca farklı lif örnekleri içinde yine sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Güzel lif modelleri bulabilirsiniz. Yeni öğrenen ve sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif örneklerimiz mevcuttur. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Lifzade kare lif yapılışı

Malzemeler: Ekru renk lif ipi
7 numara tığ
Sarı sim ipi(nakış simi)
22 numara tığ
İğne
Makas

Yapılışı: Yıldız örgü tekniği ile ördüğümüz kare lif tabanımızı 20 fıstık olarak başlayıp 20 sıra olana kadar örüyoruz. Kenar uygulaması olarak fıstıkların arasına 2 dolgulu 5 fıstık yaparak ilerliyoruz. Simli ip ile son sırayı örerek kenar uygulamasını bitiriyoruz. Lifimizin üstüne dikmek için 5 tane gül ve 10 tane yaprak örüyoruz. Yaprakların üstünde işleme yapıyoruz ve lifimizin üstüne dikerek sabitliyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Lifzade uzun lif yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Lifzade kese lif yapımı için linke tıklamanız yeterlidir.

Lifzade yuvarlak lif yapımı içinde linke tıklamayı unutmayınız.

Lifzade kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ