Reklam

Lifzade uzun lif yapımı

Reklam
Reklam

Lifzade uzun lif yapımı takım lif modeli arayan arkadaşlarımız için yuvarlak ve kese lif modelini sizler için paylaşmıştık uzun lif modeli ile takım yapabileceğiniz lifzade serisini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yazımızın içinde linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çeyiz bohçaları için lifzade lif takım modelini tercih edebilirsiniz. Son zamanların en çok beğenilen lif örnekleri arasında yer almaktadır. Farklı lif modelleri içinde sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz örnekleri bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçaklınız..

Lifzade uzun lif yapımı

Malzemeler: Ekru renkte lif ipi
Sarı sim ip
7 numara ve 22 numara tığ
2 adet plastik lif halkası
İğne ve makas

Yapılışı: 6 fıstık olarak ortadan başladığımız lifimizi 6 dilim olarak 5 fıstık olana kadar örüyoruz. 3 motiften oluşan lifimizin motiflerini bu şekilde örüp tek dilim üzerinde birleştirme işlemi yapıyoruz. Plastik halkalarımızın etrafını lif ipiyle sık iğne olarak dolduruyoruz ve her iki uçta karşılıklı olarak lifimizle birleştiriyoruz.

Yarım daire şeklinde 2 dolgulu 5 fıstık yaparak kenar oyasını örüyoruz. Kenar oyasının üstüne sarı sim ipimizle zincir çekip ilmeğimizi sabitleyerek bütün bir kenarı bu şekilde örüyoruz. Motiflerin üstüne dilimlerin ilk sırasından başlayarak yaprak uygulamasını yapıyoruz. Yapraklarımızı 2 fıstık olana kadar arttırıp sonrasında eksiltip sabitliyoruz. Üstlerine sim ipimizle isleme yapıp çiçeklerimizi örüp dikerek sabitliyoruz. Detaylar için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Lifzade yuvarlak lif modeli için linke tıklayınız.

Lifzade kese lif modeli için linke tıklayınız.

Lifzade uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Sonrakini düzenle 15 Ocak 2020 1:00 am

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

4 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

5 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

6 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam