Love Yazılı Kalp Lif Yapılışı

Love Yazılı Kalp Lif Yapılışı

Love Yazılı Kalp Lif Yapılışı

Love Yazılı Kalp Lif Yapılışı aşk ve sevgi teması lif modelimize işledik kız çeyizi için en çok tercih edilen lif örnekleri arasında yer almaktadır. Sizlerde farklı renklerde modelimizi uygulaya bilirsiniz.

Lif modelimizin love yazan kısmına sevdiğinizin baş harflerini yazarak uygulaya bilirsiniz. Kalan iplerinizi değerlendirmek adına şık bir modelimiz olmuş tasarımı için sibelle örgü kanalının ellerine sağlık diyorum. Kalp kısmında pembe renk tercih edilmiş sizler kırmızı renk uygulaya bilirsiniz. 6 renk olarak çalışılmış 2 renk ip tercih edile bilir.

Lif örnekleri hanımlarımız için oldukça önemli olmaktadır. Hobi ile başlayan ve bir çok arkadaşımıza iş olmuştur. Harika tasarımlar ve lif yapılışlarını anlatan tüm emekçi hanımlarımızı kutluyorum. Lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımıza love yazılı kalp lif modelimiz bol, bol sipariş getirmesi dileğiyle şimdiden kolay gelsin.

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapımı oldukça kolay olan özellikle sevdiklerinize hediye vermek için sevgini belirtmek adına çok değerli bir armağan olacaktır.

Çok özel yeni tasarım lif örneklerinde tekrar buluşmak dileğiyle sevginiz hiç bitmesin, sevgi temamızı lif modelimize işlerken sevdiklerimize de söylemeyi ihmal etmeyelim. Sevgi dolu günler dileklerimle hoşçakalın.

Love yazılı kalp lif yapımı

Tasarımı sibelle örgü( Sibel Öztürk) aittir.

Kutu tekniği ile örülen

7 Numara tığ seçimi ile örülmüştür,

İp tercihleri 6 renk kullanılmış,

Makas

8 fıstık ile başlanan bir modelimiz, 7 kutu sayısı ile devam edecektir.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım yaparsanız çok mutlu oluruz.

Love yazılı kalp lif yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz. 

Sibelle örgü kanalına bu güzel aşk ve sevgi teması lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

Love yazılı kalp lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ