Canım Anne

Maşa ile Koca Ayı – Çözülmesi Zor Dava

Maşa ile Koca Ayı – Çözülmesi Zor Dava

Maşa ile Koca Ayı – Çözülmesi Zor Dava

Tv8 ekranlarının sevilen çizgi filmi maşa ile koca ayının çözülmesi zor dava adlı yeni bölümünü sitemizde paylaştık. Maşa ile koca ayı – çözülmesi zor dava çizgi filmini sitemizin buradaki sayfasından HD kalitede ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Rus yapımı olan çizgi filmin tüm bölümlerini de sitemizde Türkçe dublajlı olarak bulabilirsiniz.

Çözülmesi Zor Dava
Koca Ayı, boş zamanlarında eğlenceli vakit geçirebilmek için kendisine yapboz almıştır ve yapbozlarla oynamaya da bayılır. Sabah uyanır ve yapboz oynamaya karar verir. Maşa da yapbozlarla oynamaya bayılır ancak maşa oyunu biraz kötü oynar. Ayrıca yapboz parçalarına zarar verir. Bu yüzden koca ayı yapboza zarar gelmemesi için saklamaya karar verir. Maşanın bulamayacağını düşünerek bahçesindeki ağacın üstüne kendine yer yapar. Bu sırada maşa yeni uyanır ve hemen bahçeye çıkar. Bu sırada domuz kitap okuyordur, maşa da domuza katılır ve birlikte kitap okuyarak yürümeye başlarlar.

Koca ayı ağacın üstünde kendine yer yaparken kazayla çekiçle parmağına vurur ve işi yarım kalır. Koca Ayı hemen parmağını sargıya almak için eve koşar. Tam bu sırada karşıdan maşa ile domuz görülür. Bakalım koca ayı yapbozları maşadan saklayabilecek mi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status