Meşe palamudu bebek patiği yapımı

Meşe palamudu bebek patiği yapımı

Meşe palamudu bebek patiği yapımı bebek patik modelleri arayan arkadaşlarımız için harika bir modeli sizlerin sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay şıklığı bir o kadar gösterişli olan meşe palamudu bebek patiği modeli yapılması gereken en güzel patik modeli olduğunu düşünüyorum.

Örgü modellerinde bebek patikleri annelerin en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır. Yelek modellerine takım olarak yapılan bir çok patik modeli bulunmaktadır.

Özellikle bebek patikleri kış mevsiminde sıcak tutması nedeniyle örgü patik modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Anne adayları özenle hazırlamaktadırlar. Büyük annelerde torunları içim özenerek patik örneklerini yaparak armağan etmektedirler. Sayfamızda bir çok patik modelimiz bulunmaktadır. Ziyaret etmeyi unutmayınız.

Meşe palamudu patik modelini yeni öğrenmek yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatımını oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Meşe palamudu bebek patiği yapımı

9 ay ve 1 yaşa uygundur.

Meşe palamudu bebek patik yapımı

Taban başlangıç 40 1. sıra hepsi düz örgü 2.

Sıra bir ör bir artır 18 ör bir artır iki ör bir artır 18 ör bir artır bir ör toplam 44 ilmek

3. Sıra hepsini düz ör 4. Sıra iki ör bir artır 18 ör bir artır dört ör bir artır 18 ör bir artır 2 ör toplam 48 il ek 5. Hepsini düz ör 6. Sıra üç ör bir artır 18 ör bir artır 6 ör bir artır 18 ör bir artır üç ör toplam 52 ilmek

7. Sıra hepsini düz ör 8. Sıra dört ör bir artır 18 ör bir artır 8 ör bir artır 18 ör bir artır dört ör toplam 56 ilmek 9. Sıra hepsini düz ör 10. Sıra beş ör bir artır 18 ör bir artır 10 ör bir artır 18 ör bir artır 5 ör toplam 60 ilmek

Bilek yapımı 6 sıra kahve rengi ip ile ters düz örgü 7. Sıra bir ör bir dola bir kes Bir dola bir kes şeklinde sıra sonuna kadar tapılır son 2 ilmek ör Ajurlardan sonra toplam 5 sıra daha ör 12 sıra toplam tığ yardımı ile son ilmek ve ilk ilmek birleştirerek kesiyoruz.

Meşe palamudu 1. Sihirli halka 7 sık iğne 2. Sıra 14 sık iğne 3. Sıra 14 sık iğne 4. Sıra 14 sık iğne İp değiştir 5. Sıra 14 sık iğne 6. Sıra 14 sık iğne 7. Sıra gizli kesme 7 sık iğne 8. Sıra 3 sık iğne kapatıyoruz.
Kordon 2 ilmek başla Bir sıra ör ilmekleri diğer şişe geçir yine ör. Aynı işlem istenen uzunluk tığ yardımı ile de aynı işlem yapılır. Kolay gelsin.

Bebek patikleri, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Meşe palamudu bebek patiği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ