Midye kabuğu yeni model yapılışı

Midye kabuğu yeni model yapılışı

Midye kabuğu yeni model yapılışı tığ işi harika görseli olan yeni midye kabuğu modelini birçok örgü modelinde kullanabilirsiniz. Renk seçimini yapacağınız modele göre ayarlayabilirsiniz. Kalan örgü iplerini değerlendire bileceğiniz en güzel tığ işi modelidir.

Tığ işi battaniye modeli olarak değerlendirirken, kırlent içinde uygulayabilirsiniz. Farklı ip ve sayısını hazırlayarak çocuk hırkasında güzel olacak modeller arasında yer alacaktır.

Örgü modelleri özellikle tığ işi örgüler sıkça tercih edilmektedir. Kolay olması ve yazlık modellerde tığ işi modellere daha sık rastlamaktayız. Sizin tercihiniz hangi örgü modellerini tercih ediyorsunuz ? sitemizde birçok örgü modelini bulabilirsiniz.

Midye kabuğu yeni model yapılışı

5 Renk ip kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Zincir kurulumu 2 + katları 3 olarak kurulmaktadır.

Yapılışı: Zincir kurulumunu hazırladıktan sonra modelimizi hazırlayalım, tüm zincir üzerine çift sayı olarak ikili trabzan uyguluyoruz. İkinci sırada dört trabzan yapalım bir boşluk iki zincir çekip batalım kafesler yapıyoruz sıra sonunda dört tarabzan yapalım.

Üçüncü sırada dört trabzan yapalım, kafes yapmış olduğumuz trabzan çubuğuna fıstık sarar gibi sekiz defa saralım ve Tunus tekniğinde olduğu gibi midye modelini oluşturuyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü, şiş örgü modelleri, tığ işi modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz..

Midye kabuğu yeni model yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ