Mimoza çiçeği lif modeli yapımı

Mimoza çiçeği lif modeli yapımı

Mimoza çiçeği lif modeli yapımı çiçek teması ile harika lif modeli ile sizlerin karşısındayız. Lif modellerinde yeni tasarım olan mimoza çiçeği lif modeli sizlerin beğenisini beklemektedir.

Lif yapılışlarında çiçek temasını seviyorsanız renk renk çiçekler yaparak harika ve şık lif modelleri hazırlaya bilirsiniz. Alt zeminini ister kare, oval, yuvarlak, yıldız şeklinde kendi istediğiniz şekilde zemin hazırlayarak yapabileceğiniz çok güzel lif örneği siz değerli takipçilerimiz için video anlatımlı olarak sizlerle buluşuyor.

Kızlarımızın çeyizi için de çok değişik ve görselliği ile ön plana çıkacak renkli çiçeklerin olması ayrı bir hava katacaktır. Kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için de çok kolaylıkla yapabilecekleri bir lif çalışması olacaktır. Video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır.

Banyo lif yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde oldukça güzel olan mimoza çiçeği lif modeli yapılışı bol siparişler getirmesi dileğiyle, farklı lif modellerine ulaşmak için canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak bir çok lif örneğine ulaşmanız mümkündür. Yeni tasarım ve güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Mimoza çiçeği lif modeli yapımı

Mimoza çiçeği lif modeli detayları ve yapılışı

Merhabalar arkadaşlar yine değişik bir model lif yaptık.

Bu yeni model için opal marka ip kullanılmıştır.

Bir şal motifi yaptığımız kasnak (aparat) makas, tığ, plastik iğne kullanılmıştır.

İstediğiniz şekilde lif tabanı örüp üzerine kasnakta hazırladığımız çiçek motiflerini yerleştirip değişik şekillerde buket haliyle dizayn edebilirsiniz.

Çiçeği yapmak için kasnağın çivilerinin üstüne tutturup karşılıklı sarmalar yapıp sarma işlemi bitince orta kısma beyaz iple iğne ile sıkı bir şekilde karşılıklı bağlama işlemiyle göbek oluşturdum.

Sonra tığ ile yaprak olan kısımlara sık iğne ördüm .

Aparat veya kasnaktan çıkardım. Ayrı olarak yeşil renk le çiçeklerin sapını örüp üstüne yaprak yaptım. Hazırladığım çiçek ve sapları lif tabanına tutturup bir güzel lif yapmış oldum.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Mimoza çiçeği lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ