Minik güller yeni kese lif yapımı

Minik güller yeni kese lif yapımı

Minik güller yeni kese lif yapımı çeyizlik kese lif modeli yapılışı video anlatımlı kutu tekniği ile yapılan kolay lif çalışmasını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kese lif modelini sabunluk olarak kullanımını tercih edebilirsiniz. Banyonuzda dekoratif aksesuar için kese lif modeline lavanta çiçeğinin kurusundan doldurarak banyonuza hoş kokuların esintisini sağlayabilirsiniz.

Lif modelleri son zamanların en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Lif modellerine ilgi arttıkça tasarımlar, yeni modeller hanımlarımız tarafından üretilmeye devam etmektedir. Yeni tasarım lif çalışmaları sitemizde mevcuttur. Birçok lif modelini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz.

Minik güller yeni kese lif yapımı

Minik güller kese lif modeli

Modelimizde 3 renk lif ipi kullandım

1.5 mm tığ ile örüldü

İlk olarak orta beyaz kısmıyla başlıyoruz. İki sıra kutu tekniği ile örüldükten sonra yeşil yaprak kısımlı sırayla devam ediyoruz. Böylece örerek orta kısmını bitiriyoruz. Sonrasında gri kısmına geçiyoruz. Son sıramızda yeşil yapraklı kısımları da aralarda geçiyoruz. Boğaz kısmını da örerek bitirmiş oluyoruz. Aynı dilimden bir tane daha yapıyoruz.Son olarak da gülleri yaparak birleştirmiş oluyoruz. Yapacaklara kolaylıklar diliyorum. Karesi de mevcuttur yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk lifler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kese lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ