Canım Anne

Modern Bebek İsimleri

Modern Bebek İsimleri

EN MODERN BEBEK İSİMLERİ

Anne ve babalar bebek sahibi olacakları an bebeklerine ne isim koyacaklarına bir türlü karar veremezler. Bebek ismine karar verirken ismin anlamını iyi bilmek gerekir. Çünkü isimler çocukların karakterlerini etkileyebilmekte  ve davranışlarında oldukça etkili olabilmektedir.

populer-bebek-isimleri

İsim belirlerken çocuğunuzun gelecekte sıkıntı yaşamaması ve olası bütün olumsuzlukların önüne en başta geçmiş olacağınız için dikkat edilmesi gerekmektedir. Günümüzde artık aileler çocuklarına modern bebek isimleri koymayı tercih etmektedir.

bebek-isimleri

Bebeğiniz kız mı erkek mi bunu öğrendikten sonra ismine karar vermek daha doğru olacaktır. Modern bebek isimleri arasında kız çocukları için çok güzel anlamları bulunan isimler bulunmaktadır.

kiz-bebek-isimleri

Bunlar  Aden – Cennet bahçesi , Arden – Bolluk bereket , Bilun – Yarım ay , Çise – ince yağmur , Eliz – el izi , Elvin – cennet çiçeği , Hevin – aşk ve sevda , Kayla – masum , Lavin – çığ , Meyra – parıldayan ışık , Miray –ayın il günleri , Pırıl – temiz ve saf , Pinhan – gizli , Simin – gümüş gibi , Umay – devlet kuşu , Ranya – kraliçe , Eslem – Allah ‘a teslim olmak , Arnisa – çok namuslu kadın gibi bir çok farklı ve güzel anlamları olan kız isimleridir.

bebek-ismi-secerken

Modern bebek isimleri arasından bir de erkek isimlerine bakmak gerekirse bunlar Alkım – gökkuşağı , Aral – takım ada , Arel –temiz ve dürüst , Aytun – geceyi aydınlatan , Baler – tatlı dilli ve cana yakın , Çağkan – çalışkan i hareketli ve enerjik , Dora – en yüksek yer , Erim – vakıf olmak , Gupse – sevecen , Han – hükümdar , Karan – kahraman ve yürekli , Sonat – müzik yapıtı , Tardu – armağan , Uras – şans ve talih gibi isimler tercih edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi