Canım Anne

Motifli Kırlentler ile Evlerinizi Dekore Edin

Motifli Kırlentler ile Evlerinizi Dekore Edin

Ev dekorasyonumuza renk katan eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünler de bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Mobilya ve eşyalarınız klasik dokulu ise aksesuar ve dekoratif ürünlerinizi de o şekilde seçmeniz daha doğru bir tercih olacaktır.

El emeği ile yapılan ürünlere ev dekorunda son zamanlarda sıklıkla yer verilmeye başlamıştır. El emeği göz nuru ürünler ve parçalar tektir ve size özeldir. Evlerimizin her köşesini süsleyen el emeği parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Bunlardan biri de son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlayan kırlentlerdir. Kırlentlerin hazır olarak satılanları olsa da son zamanlarda el örgüsü, el emeği ile yapılan modelleri daha fazla tercih edilmeye başlamıştır.

   El örgüsü kırlentler evlerin dekoruna uygun olarak yapılmalıdır. Eviniz klasik dokular da ise o şekilde bir kırlent modeli seçmelisiniz. Eviniz spor dokulu eşyalar ile döşeli ise kırlent modellerinizi de ona göre seçmelisiniz.

Kırlentlerin tek renk olarak örülenleri olduğu gibi birden fazla renk ile örülen modelleri de vardır. Sizin tarzınız hangisine daha yatkın ise o modelleri tercih edebilirsiniz. Kalın iplikler ilr örülen modelleri olduğu gibi ince dantel ipleri ile örülen modelleri de vardır. Her ne kadar şiş ile örülen modelleri olsa da daha çok tığ işi örgü ile örülen modelleri tercih edilmektedir.

El örgüsü kırlentlerin tek parça halinde örülenleri olduğu gibi motifli kırlent modelleri de vardır. Özelikle de son zamanlarda motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Motiflerin her birini aynı renk yapabileceğiniz gibi her birini farklı renk ile örerek rengarenk bir kırlent elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi