Motifli kolay lif modeli yapımı

Motifli kolay lif modeli yapımı

Motifli kolay lif modeli yapımı

Motifli kolay lif modeli yapımı yeni güzel lif modelimizle sevgili takipçilerimize merhaba diyoruz. Sibelle örgü kanalının anlatımıyla kolay lif modelimizin yapımı ve video anlatımlı olarak sizlere sunuyoruz.

Motifli kolay lif örneği çeyiz ve hadiye olarak yapıla bilecek şirin bir çalışma olmuş tasarımcısı ve sibelle örgü kanalının ellerine sağlık diyoruz.

Banyo liflerinde sınır tanımayan hanımlarımız her modeli severek yaptıklarına inanıyorum, bu modelimizi de çeyiz için severek kızlarının veya gelinleri için annelerimiz beğenerek örecektir.

Lif yapımında ev bütçesine yardımcı olan arkadaşlarımıza bol müşteriler dileklerimi iletiyorum. Yapacak olan hanımlarımıza şimdiden kolay gelsin diyorum beğenilerinizi ve paylaşımlarınız unutmayınız yeni ve güzel lif modellerinde görüşmek üzere..

Lif modelinin detayları 

Kristal kartopu ip kullanılmış

2 Renk çalışılmış

Makas

Tığ

           ⇓        

Lif örnekleri ve lif modelleri daha fazlası için canimanne com. sayfasını ziyaret etmeyi unutmayınız linkimize tıklayarak örneklerimize video anlatımlarını ve bir çok detayını öğrene bilirsiniz.

Motifli kolay lif modeli yapımı video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel çalışma için teşekkür ediyoruz. Yalnız Instagramda @sebonun_lifleri_36 da gördüm. Ona da takipcisi atmış örmesi için Mod3li kim yaptıysa buradan çok çok teşekkür ederim. Bizde canimanne com. ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.

Motifli kolay lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ