Canım Anne

Mutfağınızı Güzelleştirmek İçin Harika Fikirler

Mutfağınızı Güzelleştirmek İçin Harika Fikirler

Mutfağınız her ne kadar temiz ve düzenli de olsa bir süre sonra gözünüzü yormaya ve can sıkıcı olmaya başlayabilir. Bayanların gününün büyük bir kısmı mutfakta geçmektedir. Bu yüzden salonlar kadar mutfak dekoru da bir o kadar önem taşır. Birkaç ufak dokunuşla mutfağınızı daha şık ve eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.

Renkli buzdolabı kullanmaktan korkmayın. Birçok insan bunun göz yoracağını düşünebilir. Ancak mutfak dolaplarınız sade ve açık renklerde ise rahatlıkla renkli buzdolabı kullanabilir ve mutfağınızı büyük ölçüde hareketlendirebilir ve güzelleştirebilirsiniz.

Buzdolabını renkli kullanmaktan çekinenler için bir diğer öneri ise mutfağınızdaki sandalyelerin renkli tercih edilmesidir. Mutfak masanıza uygun renkli sandalyeler tercih ederek mutfağınızın daha şık ve gösterişli görünmesini sağlayabilirsiniz. Mutfağınızda daha keyifli anlar yaşamak ve kahve molası vermek için iyi bir alan yaratmış olacaksınız.

Mutfakta en çok kullanılan ürünlerin başında kağıt havlular gelmektedir. Eğer tezgah üstünde yeriniz yoksa çekmecelerden birini bunun için ayırabilirsiniz.

Bazen mutfak çekmecelerini ıvır zıvırla doldurduğumuz çok oluyor. Bunun yerine en çok kullandığımız patates ve soğanları koyabilirsiniz.

Son zamanlarda mutfak dekorunda en çok kullanılan dekoratif ürünlerden biri de kara tahtalardır. Mutfağınız modern veya klasik her ne olursa olsun kara tahtalar her mutfağa ayrı bir hava ve renk katmaktadır. Sizde mutfağınızın en güzel köşesi için alabilir ve kullanabilirsiniz. Eksik listesini yazmak veya ev ahalisinin birbiri için kullanabileceği alanlardan biri olmak için oldukça kullanışlıdır.

Mutfağınız için el emeğiniz ile yapılmış bir parça veya ürün elde edebilirsiniz. Şık buzdolabı süsleri veya eski çekmeceli bir dolabın boyanıp dönüşmesi ile oluşan bir mutfak tezgahı yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ