Mutfak Peçetesi ve Dantel Mutfak Takımları

Mutfak Peçetesi ve Dantel Mutfak Takımları

Mutfak peçeteleri hiç şüphesiz ki mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Mutfağın şıklığına şıklık katmak isteyen bayanların tercihleri arasında yer alır. Tek bir şekilde sadece mutfak peçetesi kullanan hanımlar olduğu gibi takım şeklinde kullananlar da vardır. Bu takımın içinde mutfak peçeteleri, buzdolabı örtüsü, masa örtüsü, perde gibi parçalarda bulunmaktadır. Genellikle kumaş kenarlarına dantel ekleri yapılarak oluşturulan modeller kullanılmaktadır. Meyve motiflerinin işlendiği mutfak takımları daha çok rağbet görmektedir. Perdenizin kenarlarını dantel işi örgülerin süslediğini düşünürseniz ne kadar şık olacağını göreceksiniz. Dantel her dokunduğu yere şıklık ve zarafet katmaktadır. Hazır alınan takımlara göre el emeği ile örülmüş dantel mutfak takımları daha gösterişli ve değerli durmaktadır.

Mutfak peçetesi modelleri kumaş kenarlarına eklenen danteller ile oluşturulduğu gibi komple dantel olanları da vardır. tabi ki komple dantel örmesi daha yorucu ve zahmetli olacağı için birinci seçenek daha fazla tercih edilmektedir. bunu yanı sıra komple kumaştan oluşan mutfak takımları da vardır. Bunların hazır olarak satılanları olduğu gibi, kumaş üzerine kumaş boyları ile veya işlemeler ile süslenerek yapılanları da vardır.

Eğer en yeni mutfak peçetesi örnekleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Komple takım setlerimiz olduğu gibi ayrı mutfak peçete örneklerimiz de vardır. Kolay örneklerimiz olduğu gibi hünerli hanımlar için zor örnek modellerimiz de sitemizde yer almaktadır. Temizliği her ne kadar zahmetli olsa kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Mutfak peçetesi ve takımı yapımı nasıl olduğunu merak ediyor ve bilmiyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla sizde kendiniz örebilirsiniz. Gözüktüğü kadar zor olamayan modellerimiz, detaylı anlatılarak resimler ile desteklenerek sizlere sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ