Reklam

Mutfak Peçetesi Dantel Örnekleri

Reklam
Reklam

Hanımların evlerde en çok vakit geçirdiği yerler mutfaklardır. Yemek pişirmeyi, ikramlarda bulunmayı seven hanımlar günün epey bir zamanını genellikle mutfaklarında geçirir. Hatta mutfağı uygun olan hanımlar sabah kahvelerini sevdikleriyle birlikte orada yudumlamayı tercih ederler. Mutfağın büyüklüğüne göre ev halkının yemeklerini de mutfakta yediğini düşünürsek mutfaklar neredeyse evin en önemli mekanı haline geliyor. Hal böyle olunca hanımlar mutfaklarına ayrı bir özen gösteriyor. Mutfaklarını tığ işi mutfak peçetesi dantel modelleri ile süslemeyi de ihmal etmiyorlar elbette.

Hanımların mutfaklardaki açık dolap içlerine, buzdolabı, bulaşık makinesi, ekmeklik, fırın ve mikrodalga fırınlar üzerine kullandıkları mutfak peçetesi dantel örnekleri oldukça zengin bir yelpazeye sahip. Mutfak peçetelerinizi bir bütün olarak örebileceğiniz gibi, biraz daha sade olsun isterseniz sadece bir köşesine dantel örneği koyarak da çok şık takımlara sahip olabilirsiniz.

Mutfak Peçetesi Dantel Örnekleri

İsterseniz gelin biraz kolay mutfak peçetesi dantel yapımı ile ilgili ufak detaylara göz atalım. Mutfaklarınız için çok ağır modeller kullanmanıza gerek yok diyerek başlayalım. Sade ama şık örneklerle de mutfağınızı süsleyebilirsiniz. Mutfaklardaki dantel modellerinde özellikle meyve motifli örnekler oldukça sevimli bir hava yaratıyor. Mutfak peçetesi dantellerinizde kullandığınız motifleri belki mutfak perdenizin uç kısımlarına da örebilir, mutfağınızın şıklığını daha da güçlendirebilirsiniz. Mutfak peçetesi dantellerinizi beyaz ya da krem örebileceğiniz gibi; mutfağınızın soğuk zeminlerine veya mobilyalarına uygun renklerde de örebilir farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Hatta canlı ve farklı renklerde hazırlayacağınız peçete dantellerinizi zevkle sergileyebilirsiniz. Hamarat ellerinizin işçiliğini göstermek, el emeğinizi sergilemek için can attığınızı görür gibiyiz sevgili hanımlar. Sizlerle paylaşacağımız mutfak peçetesi örneklerini inceleyip ilk fırsatta gerekli malzemelerinizi alıp örmeye başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Sitemizdeki diğer dantel örneklerimiz için dantel bölümümüzü ziyaret edebilir, beğendiğiniz içeriklerimizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Sonrakini düzenle 5 Ekim 2020 10:42 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

17 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

19 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.