Nazar boncuğu lif modeli yapılışı

Nazar boncuğu lif modeli yapılışı

Nazar boncuğu lif modeli yapılışı en çok sevilen el işleri arasında yer alırken, kızlarımızın çeyizinde olmazsa olmazlardan yerini alan lif modelleri farklı yapılışları ile oldukça dikkat çekmeye devam ediyor.

Banyo liflerini örüp satış yapanlar içinde canimanne.com sayfamızda sizler için bir çok modelimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yapılışları oldukça kolay olan lif modelleri çoğunlukla video anlatımlı olması yapmak isteyen arkadaşlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapımında istenilen lif ipi tercih edilebilir. Elinizin örüş ayarına göre tığ seçimi olması işinizi oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Nazar boncuğu lif modeli yuvarlak lif modelleri arayanlar için harika bir seçim olacağını düşünüyorum. İstediğiniz renk tonlarını kullanarak çok şık olan lif modelini yaparak ister kendinize veya arkadaşlarınzı için yaparak güzel armağanlar verebilirsiniz.

Yeni tasarım lif modellerinde tekrar görüşmek üzere yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Nazar boncuğu lif modeli yapılışı

Nazar boncuğu lif modeli detayları ve yapılışı

Güzel bir lif olarak nazar boncuğunun damla versiyonunu uygulandığı bir lif modelinin yapımını sunacağız.

Modelimiz düz yuvarlak zemin gibi başlanarak renk değişiklikleri ile nazar boncuğunun görünümünü alıyor.

Üç renk lif ipi tercih edilmiştir.

7 numara tığ ile yapılıyor .

Lif İlk sıra 6 fıstık aralar 2 zincir ikinci sıra her zincire 2 ki fıstık aralar 2 zincir üçüncü sıra ikili fıstıklara 2 li aralara tekli fıstık yapılıyor bu şekilde ara fıstık dört olduktan sonra nazar damlasını kuracağımız sıraya geliyoruz

İşlemler aynı sadece renk değişikliği yaparak nazar damlası görünümünü veriyoruz 12 sıradan sonra 3 sıra eksiltme yapıp kenar oyası ile bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeniler oldukça önemlidir.

Nazar boncuğu lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ