Nazar Boncuğu Lif Modelleri

Nazar Boncuğu Lif Modelleri

Lif modelleri piyasada öyle çok çeşitlilik gösteriyor ki, özellikle son dönemlerde birbirinden harika lif modelleri adeta kendi içinde yarışıyor.

Nazar boncuğu lifi, adını lifin şeklinden ve modelinden alıyor. Gerçek bir nazar boncuğundan ayırt edilemeyecek kadar canlı ve aynı renklerle örülen lifiniz sayesinde emin olabilirsiniz ki, nazar değmeyecek banyolarınıza.

Nazar boncuğu lif modellerini çeşitlendirmek mümkün. Battal bir görüntüde olmasını istemiyorsanız küçük boy lif örebilirsiniz. Büyük boy liflerden hoşlanıyorsanız, büyük örersiniz. Kare nazar boncuğu lifi yapabilirsiniz. Yada daire nazar boncuğu lifi. Alternatifleri çoğaltmak sizin elinizde. Çok kenarlı nazar boncuğu lifi de çok ilgi görüyor.

Nazar boncuğu yapmak için sarı, lacivert ve beyaz renk yün ipe ihtiyacımız var. Lifin ortasına gerçek bir nazar boncuğu da dikebilirsiniz. Büyük olmamak kaydıyla. Çünkü büyük bir nazar boncuğu cildinizi tahriş edebilir ve rahat keselenmenizi engelleyebilir.

Son zamanlarda lif modellerinde çeşitlilik oldukça artmıştır. Özellikle çeyizlik için kullanılan lifler, hurçlara, sandıklara girmek için yetenekli ellerde özenle örülmeye başlanır.

çok fazla tutulan modeller arasında. Kavrayışı kolay ve keselenmede tercih edilen modeller arasında. Bu liflerden yapmak isterseniz tasarımı hayalinizde canlandırabilirsiniz. Nazar boncuğu lifler çok çeşitlilik gösterir; Tığ işi lifler, baklava dilimli lifler, merdiven gibi çıkan lifler, çiçek kabartmalı lifler vardır.

Tığ ile yapacağınız nazar boncuklu lif modelleri, çevreniz tarafından da çok beğenilecektir. Lifinize uygun bir paspas harika bir görüntüye sebep olacaktır. Nazar boncuk görünümlü paspas ile lifinizin kombinlenmiş halini arkadaşlarınız görünce çok beğenecektir.

Banyoların olmazsa olmaz parçalarından olan el örgüsü lifleri tığ ile yapmak son derece kolay. Öyleyse neden siz de bir tane yapmıyorsunuz. Alternatifleri sitemizden takip edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ