Nazar boncuklu kese lif modeli yapımı

Nazar boncuklu kese lif modeli yapımı

Nazar boncuklu kese lif modeli yapımı lif modellerinde kese tarzı lif örneği sevenler için oldukça şık bir lif çalışması sizlerin beğenisi beklemektedir. Çeyizlik olarak oldukça fazla yapılan lif modellerine bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Nazar boncuk teması işlenmiş olan lif modelimizi annelerimiz severek yapacaklarını düşünüyorum. Nazar boncuklu kese lif modelimiz üç parçadan oluşan bir lif örneğidir. Farklı lif çalışmaları sizlerin daha çok severek yapmanızı sağlaya bilir. Hep aynı tarz lif modellerinden bıkanlar için alternatif olabilecek model diyebiliriz.

Banyo lif modeli yapıp sipariş alan hanımlarımız içinde güzel bir model olacaktır. Siparişleriniz için değerlendire bilirsiniz. Nazar boncuklu lif modelleri oldukça tercih edilmektedir. Farklı güzel modeller için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yeni öğrenen ve öğrenmek isteyen hanımlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz lif markası ip kullana bilir ve elinize yatkın tığ seçimine dikkat etmenizde fayda olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Nazar boncuklu kese lif modeli yapımı

Nazar boncuklu kese lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 2 numara tığ tercih edilmiştir.

Nazar boncuğu renklerinde 3 renk lif ipi kullanılıyor.

Her sırada renk değiştirerek baklava dilimi şeklinde 6 adet parça yapıyoruz. Bu parçaları 3 er 3 er birleştirerek ön ve arka kısmını ayarlayarak kenar oyası yaparak modelimizi birleştiriyoruz. Tepe kısmına 4 fıstıktan oluşan bir askı kısmı yapıyoruz. Tekli fıstıklardan oluşan kenar oyasıyla lif modelini bitiriyoruz. yapmak isteyen herkese kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Nazar boncuklu kese lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ