Nazar yıldızı lif modeli yapımı

Nazar yıldızı lif modeli yapımı lif modelleri sevenler için güzel bir nazar boncuğu teması lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri en çok sevilen el işleri arasında yer almaya devam ederken hanımlarımız en yeni tasarımlarını bizlere sunmaya devam ediyor. Nazar yıldızı lif modeli çeyizlik lif modelleri arasında yer alacak güzel bir modeldir.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde nazar yıldızı lif modeli şık model olarak sizlere bol sipariş getirecek bir model olacaktır. Sayfamızda birbirinden güzel lif modellerimiz bulunmaktadır sayfamızı ziyaret ederek faklı lif modellerine ulaşabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif örneklerini görebilirsiniz.

Nazar yıldızı lif modelimizin yapılışını video anlatım ile yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız kolaylıkla yapabilirler. Video anlatımlarımız öğrenmek isteyen hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yeni farklı lif modelleri yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Nazar yıldızı lif modeli yapımı

Modelimiz için 6 numara tığ tercih edilmiştir.

6 Parça baklava dilimi yapıyoruz. Her sırada renk değiştirerek çizgili bir görünüm elde ediyoruz. Yıldız tekniğiyle yıldız şeklinde olacak şekilde fıstıklarla parçaları birleştiriyoruz. Orta kısımdaki boşluk için bir çiçek örüp dikiyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer lif modelimiz olan çiçekli kese lif modeli yapılışı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Nazar yıldızı lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ