Ödem Atıcı Doğal Tarifler

Ödem Atıcı Doğal Tarifler

Ödem atıcı doğal tarifler arıyorsanız aşağıda yer alan vücudunuzdaki ödemi atacak doğal ve etkili kürleri deneyebilirsiniz.

Ödem çoğu kişide bulunan bir sorundur. Vücutta yer alan ödem kiloya, şişkinliğe neden olur. Özellikle vücutta ödem birikmiş ise şişkinlik sorunu ortaya çıkar. Vücudumuzda ayaklarda, bacaklarda, karın bölgesinde ödem şişkinlikleri sıkça görülür. Çok fazla yemek yememenize rağmen şişkin ve kilolu hissediyorsanız vücudunuzda yer alan ödemden kurtulmanız gerekir. Ödemi dışarı atmak için doğal kürleri denemeniz gerekir. Ödem atıcı tarifler vücutta biriken fazla suyun dışarı atılmasını sağlamaktadır. Ödemi terleyerek ve bol idrar dışarı atarak vücudunuzdan uzaklaştırabilirsiniz. Aşağıda yer alan ödem atıcı doğal tarifleri deneyebilirsiniz. Tarifleri denemeden önce belirtmeliyiz ki herhangi bir ciddi hastalığınız var ise mutlaka uzman onayı alınız.

Ödem Atıcı Doğal Tarifler

  • 1 litre su, 10 dal maydanoz, 1-2 adet çubuk tarçın, 1 bardak kaynatılmış su, yarım limon, yarım elma dilimi, 3 dilin zencefil, 5 dal nane, 1 tane yeşil çay ile ödeme atıcı su hazırlıyoruz. Bunun için ilk olarak kaynamış su içerisine yeşil çayı koyup demlenmesi için bekleyin. Daha sonra ise 1 litre suya diğer malzemeleri ekleyip karıştırın. Son olarak yeşil çayı da ekleyip iyice karıştırın. Bu karışımı gün içerisinde tamamen tüketin. Kısa sürede vücudunuzda yer alan ödem gidecektir.
  • Gece uyumadan önce 1 bardak suya kuru ve temiz olan bir adet hurmayı atıp bekleyin. Sabah uyandığınızda ilk iş olarak aç karnına bu suyu için. Bağırsaklarınız hareketlenir ve fazla ödem dışarı atılır.
  • Mikserde 2 salatalık, 1 orta havuç ve bir demet maydanozu su ile karıştırın. İyice malzemeler karışıp içilecek kıvama gelene kadar karıştırın. Bu içeceği gün içerisinde aç karnına için. Sizi hem tok tutacak hem de ödemi atacaktır.
https://www.youtube.com/watch?v=0GyL2rjk_8E
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ