Canım Anne

Oje Sürmenin Püf Noktaları

Oje Sürmenin Püf Noktaları

Oje sürmenin püf noktaları nelerdir, oje nasıl daha kolay sürülür aşağıdan tüm yöntemleri detaylı olarak madde madde bulabilirsiniz.

Çoğu kadın haftanın 3-4 günü mutlaka oje sürmektedir. Özellikle kişisel bakımına dikkat edenler ve çalışan kişiler tırnaklarının güzel görünmesi için sıkça oje sürmektedir. Güzel bir görünümün yanında oje zayıf tırnakları korumak için de etkilidir. Tüm bunların yanında ojeyi sürmek biraz zahmetli ve zordur. Çoğu kadın daha pratik ve kolay oje sürmenin yöntemlerini öğrenmek ister. Bu içeriğimizde sizler için oje sürmenin püf noktalarını ve pratik yöntemlerini derledik.

Oje Sürmenin Püf Noktaları

  • Oje bazları çoğu kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Oje sürmeden önce tırnakların kenarlarına oje bazı sürün. Ojenizi sürüp sonrasında kenarlardaki bazı kaldırın.
  • Oje sürmeden önce parmaklarınızı soğuk su içerisinde bekletin. Sürdükten sonra da aynı şekilde soğuk suya tutun. Bu ojenizin daha düzgün durmasını ve kolay kurumasını sağlayacaktır.
  • Tırnaklarınızın kenarına vazelin sürerekte ojenizin taşan kısımlarını kolayca düzeltebilirsiniz.
  • French oje yapmak için başparmağanızın yan kısmını ojeyi biraz dökün. Tırnaklarınızı buraya batırıp kolayca şekil verebilirsiniz.
  • Hazır oje desenleri ve kalıpları kullanarak kolay bir şekilde tırnaklarınızı renklendirebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ