Ör sök bere modeli yapılışı

Ör sök bere modeli yapılışı

Ör sök bere modeli yapılışı farklı teknik ile yapılan harika bere modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Haroşa tekniği ile örülen model detaysız kolay modeldir. Özellikle yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımızın yapabileceği model olacaktır.

Bere modelleri ölçü tablosu sayfamızda bulunmaktadır. Bere tablosunu kullanarak bir çok bere modelini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Farklı bere örnekleri için sayfamızı ve yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Tığ işi, şiş modeli bay, bayan ve çocuklar için en güzel modelleri seçebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Ör sök bere modeli yapılışı

İstediğiniz renk ip

Çok katlı ip kullanımı

İp ve elinize yatkın şiş kullanımı

Model anlatımında 5 numara şiş kullanılmıştır.

Haroşa tekniği örgü modeli ile bere yapımıdır. Uzun boyda haroşa örüyoruz. Model anlatımında 40 ilmek ile başlayıp 40 diş haroşa örülmüştür. Sonrasında modeli çekerek sökme işlemi yapılmaktadır. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü bere modelleri, bere modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Burgulu bere modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Bay bayan çocuk bere modeli yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Ör sök bere modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ