Örgü Bağlı Kalpler Modeli Yapılışı

Örgü Bağlı Kalpler Modeli Yapılışı

Canimanne.com en çok sevilen, zevkle örülen ve en çok tercih edilen en yeni örgü modelleri paylaşmayı sürdürüyor. Bugünkü yazımızın konusunu binlerce kişi tarafından izlenen örgü bağlı kalpler modeli yapılışı olarak belirledik. Değişik örgü örnekleri yapılışı ile ilgili yüzlerce içerik sitemizde ve Canımanne YouTube kanalında yer almaktadır. Örgü örnekleri yapılışı içeriklerimizi takip eden hamarat hanımlar içeriklerimize aynı zamanda örgü örnekleri video anlatım da eklememizden çok memnun olduklarını bildiriyorlar. Örnek çıkartma video ya da kolay örgü modeli video şeklinde sorguları olanlar bu sorgulara sitemizin sayfalarından ve YouTube kanalından yanıt alabileceklerini artık bilirler.

Örgü Bağlı Kalpler Örneği Yapılışı

Örgü bağlı kalpler modeli yapılışı merak eden takipçilerimiz yazının sonuna eklediğimiz video ile bu meraklarını giderebilirler. Örgü bağlı kalpler örneği yapılışı ile ilgili videodan bu örneğin yapılışını adım adım izleyebilirsiniz. İşinizi daha da kolay hale getirmek için kolay örgü modeli video olarak yayınladığımız bu örneği aynı zamanda aşağıda yazılı olarak da anlatmaya çalıştık. Bağlı kalpler örgü örneği ister bebek yelek modellerinde, ister bayan yelek kolay örgü örneği olarak kullanılabilir. İstediğiniz tüm örgü örnekleri yapılışı için kullanabileceğiniz bu şık ve alımlı örnek sizler için canimanne.com sayfalarında ve YouTube kanalında…

Örgü Bağlı Kalpler Modeli Yapılışı

Örgü bağlı kalpler modeli yapılışı için anlatımımız sizlerle…

Kolay bebek örgü örneği olarak da deneyebileceğiniz bu model 4 sıradan oluşur. 8 ve katları olarak ilmek atılarak başlanır ve artı 4 ilmek ilave edilir. Bu örnekle kendiniz için renk renk hırkalar yelekler ve kazaklar örebileceğiniz gibi bebek yelek örnekleri kolay model olarak da tercih edebilirsiniz. Örnek olarak şişimize 28 ilmek yani 8’in 4 katı ve artı 4 ilmek atıyoruz.

Kenar ilmeğimizi aldıktan sonra 2 ilmek düz örüyoruz, 6 ilmek ters örüyoruz. Yine 2 ilmek düze, 6 ilmek ters örüyoruz. İlk sıramızı arka yüzden bu şekilde tamamlıyoruz.

Ön yüzde kenar ilmeği aldıktan sonra 2 ters örüyoruz. 6 düz ilmeğin 2’sini düz örüp, ipi öne alıyoruz, ipi örmeden alıyoruz. İpi yeniden arkaya alıyoruz ve 2 ilmek düz örüyoruz. Yeniden aynı işleme sıra bitene kadar devam ediyoruz.

Örgü Bağlı Kalpler Modeli Yapılışı devamı ve detaylı anlatım için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan Kolay Tığ İşi Örnek Video başlıklı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

NesrinceÖrgüler youtube kanalına örgü bağlı kalpler modeli yapılışı paylaştığı için teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ