Canım Anne

Örgü Bayan Hırka Modeli Derya Baykal

Örgü Bayan Hırka Modeli Derya Baykal

Kışlık örgü hırkalar, tığ örgüsü modeller, iki şişle örülmüş bayan hırka modelleri, mini örgü hırkalar, uzun örgü hırka modelleri ve farklı örnekleriyle kadınların kışlık kıyafetlerini kombinleyen şık örgü çeşitleri. Yeni moda el örgüsü bayan hırkaları, Derya Baykal örgüleri hırka modelleri,sakallı iplerle örülmüş kürklü hırkalar, motifli örgü hırka modelleri, Derya Baykal bayan örgüleri, bu kış örgü sevenlerin kışlık kombinlerine şıklığı ve modern giyinmeyi de beraberinde getiriyor. Yeni el örgülerinde kışlık kadın hırka çeşitleri ve farklı renkleriyle kış modasına renk katan örgü koleksiyonu. Derya Baykal örgü örneklerinde iki şişle örülen kışlık hırkalar, motifli örgü bayan hırkaları, dantelli yazlık hırkalar, çiçek motifli baharlık örgü hırka modelleri-örnekleri, gül motifli örgü hırkalar, tığ ile işlenmiş kışlık hırka modelleri, göğüs dekolteli yazlık örgü hırkalar, el örgüsü bayan hırka örnekleriyle örgü tutkunları bu kışı sıcacık geçirmeye hazır hissedebilirler. El örgüsü bayan hırka çeşitleri-örnekleri-modelleri. Derya Baykal hırka örnekleri, deryalı günlerin en şık örgü hırka örnekleri-renkleri. Hırkalar, hırka, hırka örneği, hırka örnekleri.

Tığ örgüsü beyaz hırka modeli, yeni model beyaz örgü hırka tasarımı bu kış oldukça moda. Yeni model uzun hırkalar. Kışlık bayan örgü hırka çeşitlerinde saç örgüsü, düz örnekler ve kabartmalı örnekler örgü hırkalara ayrı bir hava katıyor.
Yakadan başlanarak örülen fuşya hırka tığ ile örülen şık model. Bahar günlerinde  bir çok kıyafetlerle tamamlayabileceğiniz örgü mini hırka modeli-örneği. Yeni sezon bayan örgü hırkaları tığ ile işlenmiş yepyeni modeller bu kış çok gündemde.
Tığ örgüsü gri uzun hırka. Bayan örgü çeşitleri arasında uzun hırkaları kombinasyon yaparken bir çok kıyafet seçeneği deneyebilirsiniz. Örgü hırka modellerinde tığ örgüsü ile muhteşem modeller elde edebilirsiniz.

Kelebek modelli dantel hırka modeli, yeni moda beyaz dantelli yazlık hırka modeli-örneği-tasarımı. Yepyeni model dantel beyaz hırka modeli ile abiye kıyafetler tercih edebilirsiniz. Renkli iplerle yeşil yapraklar, pembe güllerle motifler yaparak, çiçekli beyaz dantel hırka, örebilirsiniz.

Göğüs dekolteli örgü mavi hırka modeli-örneği. İki şişle örülen mavi mini hırka. Göğüs dekolteli  mavi hırka modeli -örneği.  Bahar günlerinde giyebileceğiniz dekolteli örgü hırka modeli.
Ebrulu sakallı iplerle örülmüş kapüşonlu hırka modeli. Yeni model kapüşonlu hırka örneği-modeli-tasarımı-rengi. Bayan örgü örneklerinde kapüşonlu hırkalar yeni sezonun en güzel örgü çeşitleri-modelleri-yapılışı.
Motifli örgü hırka modeli,, pudra rengi örgü bayan hırkası, tığ örgüsü motifli bayan hırka modeli-örneği-yapılışı.
Tığ ile örülen motifli hırka tasarımında yaka kısmına sakallı ipler örülmüş. Bu farklı örgü hırkayı rengarenk nako iplerle örebilirsiniz. Kışlık bayan örgü modasında sakallı ipler kürk görünümü katıyor, hırka ve yeleklere.
Parlement mavisi örgü hırka modeli, mini mavi örgü hırka modeli, yakasını sakallı iplerle yaparak farklılık yaratabilirsiniz. Bayan örgü hırkalarında büyük değişim. Kış günlerinin şıklığını örgü hırkalar’la tamamlayabilirsiniz.
Kapüşonlu örgü hırkalar, kışlık örgü bayan hırkası modelleri-örnekleri-çeşitleri.
Yeni model saç örgülü bayan hırkası, iki şişle örülen sarı hırka bayanların kışlık kombinlerini tamamlıyor. En yeni model kışlık hırkalar el örgüsü modeller.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın