Reklam

Örgü Baykuşlu Bebek Lifi Yapılışı

Reklam
Reklam

El örgüsü, son derece kıymetlidir. Öncelikle el emeği olduğu için çok değerlidir. Zamanını, emeğini, yüreğini, sevgisini ve tüm marifetini göstermeye çalışarak hazırlanan el örgüsünün değeri paha biçilemez. El örgüsü; sentetik, mağazalarda satılan fason kalıplardan çok farklıdır. Tekstilin, genelde renklendirici kullanarak hazırladığı ve birçok kişide aynı modeli görmekten sıkıldığımız mağaza ürünleri ile kıyaslanamaz bile. El örgüsü, evladiyelik, ömürlüktür.

Örgü hiçbir zaman hiçbir materyal ile kıyaslanamaz. Tasarım olarak fason üretim olmadığı için herkese özel olarak yapılır. Bir nevi imza niteliği taşır. Herkesin örgüsü kendisine has ve özgündür. Nefes alabilen bir cilt için piyasadaki hiçbir malzeme ile kıyaslanamaz.

Örgü baykuşlu bebek lifi yapılışının olduğunu düşünene hanımlara zor olmadığını söylemek gerekir. Örgü baykuşlu bebek lifi yapılışı oldukça kolaydır. Normal lif yapılışından farksızdır. Sadece istediğiniz baykuşun modelini çıkartmanız önemli. Örgü baykuşlu bebek lifi yapılışını öğrendikten sonra çok hızlı bir şekilde yapacağınıza emin olabilirisiniz. Piyasada, dergilerde ve internet ortamında çok sevimli baykuş karakterleri var.

Mavi, sarı, yeşil, kırmızı, siyah, gri, füme, beyaz, krem, bej ve daha sayılamayan tüm renkler. Kafanızda tasarladığınız bir model mi var? Ya da arkadaşınızda görüp çok mu beğendiniz? İnternette surf yaparken hoşunuza gitti de bulamadınız mı?

Tasarımlarınızı bize anlatın ya da bizim tasarladığımız birbirinden güzel Örgü baykuşlu bebek lifi yapılışından birini seçin, sizin olsun. Hayaliniz üzerinizde canlansın. Kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan Örgü Baykuşlu bebek lifi modelleri arasından biri neden sizin olmasın ve banyolarınızı süslemesin? Ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza özenle yaptığınız Örgü baykuşlu bebek lifi nden bir tanesini vermek istemez misiniz? Harika bir fikir değil mi? Sitemizi takip ederek çok daha farklı keşifler yapabilirsiniz.

Sonrakini düzenle 13 Temmuz 2019 7:06 pm

Reklam

Tüm Yorumlar

Rasgele Konular

 • Örgü Modelleri
 • Tunus İşi
 • Video
 • Video Galeri
 • Videolu Örgü Tarifleri

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 4

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 4 Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili… Devamını oku

2 saat önce
 • Lif Modelleri

Yeni kese lif modeli yapılışı

Yeni kese lif modeli yapılışı bir önceki paylaşımımız da yuvarlak modelini paylaştığımız modelin bugün kese… Devamını oku

3 saat önce
 • Lif Modelleri

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı kolay kutu tekniği lif örneği arayanlar için harika… Devamını oku

4 saat önce
 • Takı Tasarım
 • Takılar

Tuğralı sallantılı küpe yapımı

Tuğralı sallantılı küpe yapımı kendin yap köşemizde şık küpe yapabilirsiniz. Hanımlarımızın takı tasarımlarına ilgisi oldukça… Devamını oku

1 gün önce
 • Bebek yelekleri

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı V yakalı düğme detayı kullanımı olmayan tığ işi… Devamını oku

1 gün önce
 • Lif Modelleri

Yeni menekşe lif modeli yapımı

Yeni menekşe lif modeli yapımı mor menekşe çiçeği sevenler için çiçek teması lif modeline taşınmıştır.… Devamını oku

1 gün önce
Reklam