Örgü bebek elbise modeli yapılışı

Örgü bebek elbise modeli yapılışı Tunus işi kız çocukları için harika elbise modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kız çocukları için harika elbise modeli yapılışı, Tunus tekniği olan etek uç kısmında kalp detayı ve işleme tercih edilmiştir. Sizler istediğiniz renk seçimi ve süsleme detayını seçebilirsiniz. Video anlatımı detaylı olarak sunulmaktadır. Kolaylıkla yapabileceğiniz tığ işi elbise modelidir.

Bebek elbise modelini ip seçimini kış ve mevsimlik olarak seçebilirsiniz. Pamuklu veya koton ip tercihinde bulunabilirsiniz. Kış mevsiminde uzun kollu içine kıyafet seçimi ile rahatlıkla kullanabileceğiniz elbise modelidir. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Örgü bebek elbise modeli yapılışı

Tunus işi bebek elbise modeli

2 Yumak ip kullanılmış pamuklu ip seçimi tercih edilmiştir.

4 Numara Tunus tığ seçimi

2 Adet düğme

1 Metre kurdela kullanımı

İlk olarak 70 zincir çekelim her zincir içinden ilmek çıkartalım. Toplamda 70 ilmeği geri toplayalım. Toplarken pıtırcık yapıyoruz. 2 Örüp 4 zincir çekip pıtırcık yapıp sıra sonuna kadar devam edelim. Etek ucunda kalp detayı vardır. Modeli detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi elbise modeli, örgü elbise modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi bebek elbise modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Örgü bebek elbise modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ