Örgü bebek kazak yapılışı

Örgü bebek kazak yapılışı

Örgü bebek kazak yapılışı haroşa tekniği ile örülen harika güzel kazak modelini siz değerli örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Örgü kazak modelleri tercihiniz ise kolay kazak modelini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Detaylı video anlatımlı örgü bebek kazak modelini 1 yaş gurubu için uygundur.

Şiş örgü modellerini seviyorsanız kazak modeli de sade ve şık olduğunu düşündüğümüz kazak modelidir. Farklı renk seçeneği ilmek sayısını artırarak yaş gurubunu değiştirebilirsiniz.

Örgü bebek modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Örgüye dair bir çok model sayfamızda mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Örgü bebek kazak yapılışı

Örgü bebek kazağı için gerekli malzemeler

İki yumak bebe yünü ip 3.5 numaralı misinalı şiş

Bir adet tığ ilmekler kesmek için

Örgü bebek kazağı 6-ay 1 yaş arası bebekler için uygundur.

Haroşa tekniği kullanılmıştır.

Örgü bebek kazağı yapılışı başlangıç 80 ilmek bu başlama sayısı 6 ay 2 yaşa kadar uygun daha büyük bebekler için her yaş için 6 ilmek ekleyin ön arka iki şer ilmek birer ilmek kollara dağıtın.

Kazak modeli yaka kısmından başlanmaktadır. Lastik tekniği yapılmaktadır toplamda 11 sıra örülmüştür. Devamında kol ayrımı ön ve arka ayrımları yapılmaktadır. Arttırma işlemi de uygulanmaktadır. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Bebek örgüleri, örgü kazak modeli, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Örgü bebek kazak yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ