Örgü Bebek Odası Dekor Örnekleri

Örgü Bebek Odası Dekor Örnekleri

Örgü ile bebek odasında oldukça dekor edilecek yer vardır. Örgü odaya hem şirinlik katar hem de odanın havasını değiştirir. Bazı insanlar için örgü her ne kadar eski değerini yitirmiş olsa da bazı insanlar için hala vazgeçilmezdir.

Konu bebek odası olunca örgü şekilleri de çoğalıyor.

orgu-bebek-odasi-dekor-ornekleri

İlk odaya girerken kapının üzerinde bizi örgünün karşılamasını ister miyiz? Değişik değişik kapı süsleri yapıp bebek oda kapısının üzerine asabiliriz.

Yuvarlak bir örgü ve altında “hoş geldiniz” yazısı veya çerçevesi örgüden yapılmış çocuğunuzun resmi gibi daha örneklerle çoğaltılabilir.

orgu-bebek-odasi-dekor-ornekleri

Örgü duvar süsü olarak da kullanılabilir. Küçük bir kelebek veya kuş şeklinde örgüler örülerek duvara asılabilir. Yine kapı süsünde olduğu gibi bebeğinizin resminin çerçevesini örgüden yaparak duvara asabilirsiniz. Odayı bu da çok şirin gösterecektir.

orgu-bebek-odasi-dekor-ornekleri

Örgüyü bebek odasında diğer bir kullanma şekli ise beşik süsleridir. Bebekler uyumadan önce beşik tepelerinde sallanan süslere dikkatlice bakarlar. O süsleri örgü ile yapabiliriz. Yuvarlak bir halka alıp kenarını tığ ile örün. Minik hayvanların sallanması için bir kaç yerden aşağı doğru sıra örün. Süs olarak takmak istediğiniz neyse mesela, kalp, kuş, uçak gibi onları da takıp beşiğin tepesine taktığımız zaman dışarıdan beşik süsü almamıza gerek kalmaz.

orgu-bebek-odasi-dekor-ornekleri

Çocuk odasındaki masaları süsleyecek tatlı şirin örgüler örebiliriz. Mesela bir karpuz, bebek, uçak veya bir kuş… Bu örgüler çocuk odasındaki masanın üstünde oldukça şirin duracaktır.

orgu-bebek-odasi-dekor-ornekleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ