Örgü Bileklik Modelleri

Örgü Bileklik Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik eden aksesuarlarda bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Kombineniz klasik ise seçtiğiniz aksesuarlarda klasik olmalıdır. Spor tarzında giyiniyorsanız aksesuarlarınızı da buna uygun seçmelisiniz. Hazır olarak satılan aksesuarlar olduğu gibi son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlayan el örgüsü aksesuar modelleri de mevcuttur.

El örgüsü aksesuar modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. İğne oyasından yapılan kolyeler, örgüden yapılan bileklikler, küpeler bunlardan sadece birkaçıdır. Örgü aksesuarlar tektir ve size özeldir. Hazır ürünler gibi belli kalıplarda olmadığı için kombinelerinize renk verecek ve farklılık katacaktır.

  Örgü bileklik modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir ve son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Örgü bilekliğinizi isterseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Tığ işi örgü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği modellerdir. Örgü bilekliğinizi tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak şık modeller de elde edebilirsiniz. Dantel modelini kullanarak şık görünüm elde edebilirsiniz. Örgü bilekliklerde daha çok yaprak ve çiçek motifi sıklıkla kullanılmaktadır. Kalın iplikler ile örülen bileklik modelleri olduğu gibi ince dantel ipliğinden örülen modelleri de mevcuttur.

Örgü bileklik modellerinin spor günlük kullanıma uygun olan modelleri olduğu gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz klasik modelleri de mevcuttur. Klasik modeller daha çok beyaz ve siyah renkte örülürken, spor günlük modeller daha çok rengârenk renkli iplikler ile örülmektedir. Klasik modellerinizi ördükten sonra üzerine inci, boncuk gibi materyalleri kullanarak daha şık hale getirebilirsiniz.

Birbirinden şık ve gösterişli örgü bileklik modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık modeller arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ