Örgü Erkek Süveter Modelleri

Sevgili hanımlar, duydum ki evde oturmaktan çok sıkılmış bir vaziyetteymişsiniz. Kendinize yapacak uğraşlar içerisine girmek için yeni arayışlar içerisindeymişsiniz. Vakit kaybetmeden sesinizi duymuş olacağız ki bu konular hakkında hem sizi keyiflendirecek hem de uğraş edineceğiniz işlere imza atmaya geldik. Örgü modelleri, hanımlarımız için artık yaşam felsefesi gibi bir durum almış. Eskiler de böyle değil miydi? Aman çocuğumun ayakları üşümesin bir patik örüvereyim, aman sırtı üşümesin bir yelek öreyim derken, çocuğun uzun yıllarca kullanabileceği birbirinden şahane el emeği göz nuru kıyafetler ile dolaplarında hazır bekler vaziyetteydi. Günümüze de taşımak adına sizlere de bu sayede gelmiş bulunmaktayız.

Dışarıda ki mağazalar da satışta olan birçok ürün var. Çocuklarınız ile çıktığınız zaman aman gözü kalmasın bu kışı sıcak geçirsin diye dünyalar parası ödediğiniz ve uzun yıllar kullanılmadığı görülmüştür. Madem örgü örmek bu kadar hayatımızın içinde o zaman kolları sıvamanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. Hazır kış mevsimdeyken, elimizi çabuk tutmalıyız. Örgü erkek süveter modelleri de kendince artık çeşitli modeller ile satışta. Hepsini alacak da gücünüz yok ise ne yapıyorsunuz? Tabi ki aynı şeyi düşündüğümüzü biliyorum, hemen rengine karar veriyorsunuz ve sonrasında erkek çocuğunuz için el örgüsü süveter örmeye başlıyorsunuz. Bütçeye katkı ben buna derim işte. O kadar verilmiş paraları artık harcamak yerine, evin giderleri ve bir takım eksiklerini artık rahatlıkla giderebilirsiniz.

Gözünüzün korkmadığını düşünürsek, sakin olup derin bir nefes alıyorsunuz ve bende size mutlu olacağınız bir şey söylüyorum. Örgü erkek süveter modelleri düşündüğünüz gibi zor değil, sevgili hanımlar. Bir başlayın düşündüğünüzden daha kolay olduğunu göreceksiniz. Yaptıkça durumdan daha çok keyif alarak çocuğunuzun dolabını bunlar ile doldurmayı başaracaksınız. Şimdiden sabırsızlandığınızı düşünerek, hemen renk seçmeye başlamalısınız yoksa size yetecek kadar yün bulamayabilirsiniz. O yüzden ne yapıyorsunuz, vakit kaybetmeden dışarı çıkıp gerekli malzemeleri aldığınız da hemen başlamaya hazır bekliyorsunuz. Erkek evlatlarınız sizin ördüğünüz değişik örgüler ile kışı üşümeden sıcacık geçirsin. Şimdiden ellerinize, emeğinize sağlık.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ