Canım Anne

Örgü Ev Botu Örnekleri

Örgü Ev Botu Örnekleri

Örgü bizim hayatımızın her alanında olmayı çok iyi becermiştir. Evimizin dekorundan, çeyiz sandıklarımıza, giyim sektöründen, aksesuarlara kadar örgünün izi olmadığı bir alan bulmak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Günümüzde her ne kadar modası geçti gibi tabirler kullanılsa da dantel ve örgü, el işi ürünler günümüzde yeniden canlanmış ve değer kazanmıştır. Tekstil sektöründe bile makine işi örgülerin yapımı artmış, triko kıyafetlere olan ilgi ise gün geçtikçe artmıştır.

Giyimde özellikle de son yıllarda örgüye olan merak hızla artmaktadır. El örgüsü kazaklar, tunikler, yelekler, şallar, patikler, yazmalar, lizözler daha akılınıza gelemeyecek bir çok alanda el işi, el örgüsü ürünler parçalar kullanılmaktadır.

Çeyizlerimizi süsleyen parçaların başında da el örgüsü, el emeği ürünler yer alır. Bunlardan biri ise soğuk kış günlerinde sıklıkla kullandığımız patik modelidir. Patikler her genç kızın çeyizinde yerini almayı bilmiştir. Her geçtiğimiz sezon yeni modellerle karşımıza çıkmaya devam etmektedir. İncili, boncuklu, simli, tığ işi birbirinden farklı modellerde örnekler ortaya çıkmıştır. Bu sezonun ise önde gelen örnekleri arasında ev botu şeklinde örülen modellerdir. El örgüsü ev botları son yıllarda kullanımı giderek artmaktadır. Hazır olarak satılanları olduğu gibi örgü, el işi olanları da mevcuttur. Bayanlar genellikle örgü tipi ürünleri tercih etmektedir. Hem daha şık olduğu için hem de bir o kadar gösterişli ve tek olduğu için fazlaca rağbet görmektedir. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da kendi tarzınızı yansıtacak modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

En yeni ev botu örnekleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işi başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli görsellerden takip ederek rahatlıkla, zorlanmadan örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ