Örgü Fındık Sepeti Modeli Yapılışı

Örgü Fındık Sepeti Modeli Yapılışı

Örgü fındık sepeti modeli yapılışı detaylı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeyiz yelek modellerinde uygulayabileceğiniz gösterişli bir örgü modelidir. Yapılışı detaylı video anlatımı ile oldukça kolay uygulayabilirsiniz. Ayrıca çocuk hırka modellerinde tercih edebilirsiniz. Bebek örgülerinde sizlerin tercihine beğenisine kalmıştır.

Farklı örgü modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Tığ işi, Tunus örgü modelleri video anlatımlı olarak sayfamızda mevcuttur. Fındık sepeti modelini ve bir çok modeli uygularken ip kalın ve ince oluşuna göre şiş tercihiniz elinizin sık veya gevşek oluşuna göre tercih etmeniz örgü modelinizin daha güzel düşmesini sağlayacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Örgü Fındık Sepeti Modeli Yapılışı

Model 11 + katları + fazladan 2 ilmek

26 İlmek üzerinden model anlatılmıştır.

İlk olarak kenar ilmeğini alalım ve iki ilmeği ters örelim, dokuz ilmek düz, iki ters, tekrar dokuz düz, ilk sıra bu şekilde örelim. Arka yüzünde ilmekleri düzler düz tersler ters örelim.

Devamında kenar ilmeği alalım 2 ters ilmek örelim 4 düz ilmeği burgu yapıyoruz, düz olarak örelim, ortada 1 ilmek düz örelim kalan 4 ilmeği sola burgu örelim, arada iki ters örüp devamında aynı işlemi yapalım ilk motif yapmış olduk toplamda 5 sıra örmüş olalım ve orta kısımdaki tek düz ilmek içinden fındık modelini uyguluyoruz, detaylı yapımı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kolay ajur örgü modeli yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Örgühanem youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Örgü Fındık Sepeti Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ