Örgü Rüzgar Gülü Lif Modelleri

Örgü Rüzgar Gülü Lif Modelleri

Banyo da kullandığımız liflerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği ile yapılan el örgüsü lifler de mevcuttur. Her genç kızın çeyizinde mutlak rengarenk lifler bulunur. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış plan birçok lif modelinin yanı sıra değişen modaya ayak uyduran trend renk ve modellerin yer aldığı lif modelleri de vardır. Eski ve yeninin buluşması ile beraber ortaya şık ve birbirinden farklı örnekler çıkmaktadır.

El örgüsü lif modelleri oldukça çeşitlidir. Tığ işi örgü ile yapılanları olduğu gibi aynı zamanda şiş örgüsü ile yapılan liflerde vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

   El örgüsü lif örnekleri oldukça çeşitlidir. Tek renk iplik kullanılarak yapılan modellerin yanı sıra aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örnekler de mevcuttur. Aynı zamanda sakallı iplikler, ebruli iplikler kullanılarak da birbirinden farklı ve şık modeller de yapılmaktadır.

El örgüsü lif modellerinin kare formlu olanları olduğu gibi oval, yuvarlak, dikdörtgen formlu olarak örülenleri de vardır. Her genç kızın çeyizinde bulunan örgü lifler sizlerinde çeyizlerinize renk ve şıklık katacaktır. Bu yüzden birbirinden farklı ve şık modeller arasından dilediklerinizi seçerek örmeye koyulabilirsiniz. Lifler küçük parçalardan oluştuğu için örgüye ilk kez başlayan kişiler genellikle lif örerek başlarlar. Çünkü lifler küçük parçadan oluştuğu için örmesi gayet keyifli ve basittir.

      Örgü rüzgar gülü lif modelleri oldukça basit ve örmesi keyiflidir. Eğer bu model ve örneğin nasıl yapıldığını bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız sitemizde bulunan şema, resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla sizlerde yapabilirsiniz. İster kendi çeyiziniz için isterseniz sevdiklerinize hediye olarak örebilir ve hediye edebilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el emeği ile yapılan hediyeler hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir.Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ