Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak ve ilgi gün geçtikçe artış göstermektedir. Hazır ürünlerin yanı sıra el örgüsü ürünler, parçalar daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Giyim sektöründe ağırlıklı olarak kullanılan el örgüsü parçalar aynı zamanda ev dekorunda da sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Örgüden yapılmış şık aksesuarların yanı sıra battaniyeler, ev botları, çantalar ve daha nice çeşit ve modelleri mevcuttur.

Battaniyelerinizi hazır alabileceğiniz gibi evde kendinizde rahatlıkla örebilirsiniz. Özellikle de televizyon battaniyesi gibi daha küçük battaniyeleri rahatlıkla örebilirsiniz. Örgüden yapılmış çok farklı battaniye modelleri mevcuttur. Bütün şekilde örülen modeller olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller de vardır. Ancak bütün şekilde örmek zor olacağından daha çok parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller daha fazla tercih edilmektedir. Küçük renkli motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller son zamanlarda fazlasıyla ilgi kaynağı olmayı başarmıştır.

Tv battaniyenizi tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da örmeniz mümkündür. İnce iplerle örülen modellerin yanı sıra kalın iplerle örülen kışlık battaniye modelleri de vardır. Eğer iyi sonuçlar elde etmek istiyorsanız ipinizi doğru seçmelisiniz. Kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu iplerle ördüğünüz battaniyeden daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Battaniye örmek her ne kadar zaman alıcı ve zahmetli olsa da ortaya çıkacak olan sonuç için buna deyecektir.

Battaniyenizi düz bir şekilde ördükten sonra üzerini çiçek, yaprak, gül gibi motifler ile süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda inci, boncuk, kurdele gibi materyalleri kullanarak daha şık bir battaniye elde edebilirsiniz. Battaniyenizin kenarlarına ponpon veya püskül ekleyerek şıklığına şıklık katmış olursunuz. Televizyon battaniyelerinin tığ ile örülen modelleri olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de vardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ