Örgü türban beresi yapımı

Örgü türban beresi yapımı hanımlarımızın şıklığına şıklık katacağına inandığımız harika bir örgü türban beresi yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisinde olmaktadır.

El işlerinde, örgü olarak bir çok modele imza atan hanımlarımız. Örgü türban bere yapımı değişik ve çok şık bir model olarak bizlere sunulmaktadır. Umarım severek yapabileceğiniz bir örgü modeli olacaktır.

Örgü türban beresi olarak isimlendirme yaptık ama tüm hanımlarımız için çok kullanışlı çok amaçlı bere yapımı diyebiliriz. Görselliğini farklılaştırmak sizlerin elinde olacaktır. Süslemek için detaylar kişi göre değişim gösterecektir.

Modelimiz için simli ip tercih edilmiş olması sizlerin farklı ip tercihinize kalmıştır. İstediğiniz marka ip ve renk tonlarında yapabileceğiniz kıyafetlerinize en güzel şekilde uyum sağlaya bileceğiniz türban beresi modeli sizlerin yapımına sunulmaktadır.

Örgü modellerinde yeni ve yeniliklere ulaşmaya ve ulaştırmaya çalışıyoruz. Umarım sizlere en güzel şekilde yardımcı olmuşuzdur. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Örgü türban beresi yapımı

Örgü türban beresi modeli detayları ve yapılışı

Eni 12 cm boyu 92.93 cm olacak şekilde yarım trabzan olarak örülüyor.

İlk sıra hariç diğer sıralarda ilmekler içten alınacak.

Tığ işi lastik olarak örülüyor.

Tığ numarası 4 olarak tercih edilmiştir.

İp olarak papatya simli ip orta kalınlıkta kullanılmıştır.

Sadece uzun ördüğüm üz parçayı katlama sekli ve dikiş yardımı ile çok şık bir bere ortaya çıkıyor. İğne, makas, kullanmadığınız küpe, kürklü veya tüğlü aksesuar ile tamamlayabilirsiniz. Her yaşa uygun olarak örebilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgüler ve el işleri, türban beresi yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için paylaşım ve beğeni oldukça önemlidir.

Örgü türban beresi yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel bere yapımı için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ