Örgü Yastık ve Kırlent Modelleri

Örgü Yastık ve Kırlent Modelleri

 

Çeşitli kırlent modeli ile karşınızdayız bu kez de. 2016’nın en yeni kırlent modelleri sizler için aşağıda derlendi. Sizler de beğendiğiniz modelleri ya da sitemizde beğendiğiniz herhangi bir içeriği sosyal medya hesaplarınızdan kendi sayfanızda ve üye olduğunuz gruplarda paylaşırsanız seviniriz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda oluşturduğumuz içeriklerimiz ve sitemiz www.canimanne.com yine sizlerin desteği ile daha çok kişiye ulaşacaktır.

Kırlent modelleri tarihin hemen her döneminde kullanılan en önemli ev dekorlarındandır. Günümüzde tekstil sektörünün gelişmiş olduğundan dolayı her şeyin hazırı olduğu gibi artık kırlentlerin de hazırları mevcuttur. Ancak el örgüsü bir kırlentin yerini hazırların tutamadığını da biliriz aslında. Çünkü ele emeği göz nuru el işi modelleri için paha biçilemez. Hamarat bir hanımın elinden çıkmış kırlent örnekleri her zaman bir tekstil ürününden daha fazla ilgi görmektedir.

Evimizin dekorasyonu ister klasik olsun, ister modern olsun kırlentlere her zaman yer vardır. Klasik döşenmiş bir salonda ona uygun renk ve desenlerle öreceğiniz tığ işi kırlent modelleri hem sevdiklerinizi hem de misafirlerinizi rahat ettirecektir. Salonunuz modern bir şekilde döşenmiş olsa da yine kırlentlere yer vardır. Bu kez de modern kırlent örnekleri sizin yardımcınız olacaktır. Koltuklarınızın üzerini süsleyecek olan modern görünümlü ve koltuklarınıza uygun şekillerde kırlentler salonunuzun havasını değiştirecektir.

Ayrıca el örgüsü kırlentler renk renk ve çeşitli şekillerde büyüklü küçüklü örülüp yerlere koyularak atılarak farklı bir konsept de yaratılabilir. Yani el örgüsü kırlentler evimizin çeşitli köşelerinde kullanabileceğimiz evimize şıklık katacak olan objelerdir. Çeyizlerde de sıkça görülen dantel kırlent örnekleri hayranlıkla ve ilgiyle karşılanmaktadır. Sizler de farklı kırlent modelleri görmek istiyorsanız aşağıdaki resimleri incelemeli ve sitemizdeki örgü ve dantel kategorimizi de ziyaret etmelisiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ