Ortanca çiçekleri lif modeli yapılışı

Ortanca çiçekleri lif modeli yapılışı

Ortanca çiçekleri lif modeli yapılışı görselliği harika olan bu güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin ve lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Oldukça güzel olan lif örneğimizi çeyizlerin favorisi olacaktır.

Lif modelleri siparişi alan arkadaşlarımız içinde oldukça sipariş getiren model olması dileğiyle, farklı lif çalışmaları içinde linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Ortanca çiçekli lif modelini farklı renk ip tercihi ile uygulayabilirsiniz. Nişan bohçalarına ve hediye olarak tercih edebileceğiniz şık görselliği olan lif modelidir..Yeni farklı ve güzel lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Ortanca çiçekleri lif modeli yapılışı

Malzemeler: 6 renk lif ipi
Sarı boncuk
İğne
Makas
7 Numara tığ

Yapılışı: Ortanca çiçekleri lif modelimize papatya taban örerek başlıyoruz. Yıldız örgü tekniği ile 6 fıstıkla başlayarak 6 dilim halinde örüyoruz. Her bir dilim 8 fıstık olduktan sonra 3 sıra eksiltme işlemi yapıyoruz dilimlerde ve kenar uygulaması yaparak ilk aşamayı tamamlıyoruz.

Çiçeklerimizi lif ipinin tek katini kullanarak 5 yapraklı puf çiçek yapıyoruz. Çanak seklinde ördüğümüz parçaların üstüne çiçeklerimizi tek tek dikerek ortalarına boncukları da aynı zamanda dikerek sabitliyoruz. Dilimlerin aralarındaki tüy detaylarını da yaptıktan sonra çiçekli parçalarımızı da dilimlerin üzerine dikerek sabitliyoruz ve modelimizi tamamlıyoruz. Bu güzel tasarım lif modeli için @lifcizade sayfasina teşekkür ediyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ortanca çiçekleri lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ