Oturma Odalarında Yaz Havası

Oturma Odalarında Yaz Havası

Oturma odanızda kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız, oturma odalarında yaz havası estirebilirsiniz. Oturma odalarında genellikle köşe takımları dikkat çekmektedir. Hem daha fazla kişinin oturmasına imkan sağlar hem de konfor açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir.

oturma-odaları (2)

Köşe takımını açık renk seçerek oturma odanızı daha geniş gösterebilirsiniz ve açık yeşil tonlarında aksesuar kullanımıyla da bir yaz ormanı yaratabilirsiniz. Fazla eşya kullanımı sizi yorar ve bunaltır. Onun yerine küçük ve kullanışlı eşyalar tercih etmelisiniz. Boş duvarınıza minik dekoratif ürünlerle, cıvıl cıvıl çiçekler ve biblolarla değerlendirebilirsiniz. Son zamanlarda kullanılan parke halılar oturma odanızı boğmaz ve her mobilyanızla uyum sağlayan harika bir fikirdir. Eğer dekorasyonunuzda farklılık arıyorsanız şimdilerde geriye dönüş başlamıştır, kullanılan sedirler, bambu takımlar oturma odalarında yaz havası yaratır.

oturma-odaları (3)

Ağaçlardan ve çiçekler motiflerinden oluşan üç boyutlu bir duvar kağıdı ile tarzınızı yaşatın ve mobilyanızla yaza damganızı vurun. Son zamanlarda pastel tonlara olan ilgi artmıştır, uçuk pembe, fıstık yeşili, buz mavisi, turkuaz gibi renkleri oturma odanızın bir bölümünde kullanarak göze hitap etmesini sağlayabilirsiniz. Pastel renkler oturma odanıza sıcak bir esinti katar ve içinizi ısıtır. Doğal taşların duvarlarda kullanımı ise bu yazın trend modellerindendir. Doğal taş ve çiçeklerle yazı eve taşıyabilirsiniz. Eğer doğal taşları kullanmak bütçenizi aşarsa doğal taş görünümlü duvar kağıtları da tercih edebilirsiniz.

Kanepenizin yengiyle uyumlu olarak, kanepenin arkasını boydan boya ağaç motifli bir duvar kağıdıyla kaplarsanız içiniz açılır ve çok ayrı bir hava katmış olursunuz. Ruhunuzu ve enerjinizi mobilyanıza yansıtmak istiyorsanız kendinizden parçalar ekleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, çiçekleri seviyorsanız eğer, odalarda gerçek ve ya yapma çiçekler mutlaka bulundurun. Ağaçlara ve orman havasına hayransanız, yeşil rengi rahatlıkla kullanarak oturma odalarında yaz havası kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ