Oval Dantel Modelleri

Oval Dantel Modelleri

Sehpa takımlarında, şömentabllarda, yatak odası takımlarında ve özellikle tepsi dantellerinde en çok tercih edilen şekillerden biri oval formlardır. Oval dantel örtü modelleri en az yuvarlak ve kare dantel örtü modelleri kadar revaçta olup, hanımların severek ördüğü dantel formlar arasındadır. Oval dantel sehpa takımı yapmak istediğinizde daha önceden elinizde bulunan mevcut örnekleri de göz önünde bulundurarak, oval dantel örtülerinizi hangi tarzda ve teknikle öreceğinize daha rahat karar verebilirsiniz sevgili hanımlar. Yuvarlak ya da kare motifleri birleştirerek mi yoksa tek bir parça halinde mi örmek istediğinize karar verdikten sonra işiniz bir nebze olsun kolaylaşmış olacaktır.

Tek parça halinde örmeye karar verdiyseniz, iki ucunda dolgulu motifler olan ama gerisi sade ve basit örülmüş örnekler her zaman çok şık duracaktır unutmayın. Kolay oval dantel örtü örnekleri; motif çeşitliliği bakımından en az diğer formlarda olduğu gibi epeyce fazladır. Örmek istediğiniz modeli seçerken size son kararınızı verdirecek olan dantel sevginiz, beceriniz ve zevkiniz olacak hanımlar. Oval dantel örtülerinizi ister salonda ister yatak odanızda kullanın motiflerinizi mümkün olduğunca sade örneklerden seçmeye özen gösterin. Tığ işi oval dantel örtü modelleri söz konusu olduğunda; sayfamızdaki dantel örgü yelpazesi sizler için güzel bir yol gösterici olacak nitelikte ve niceliktedir. Oval dantel örtülerinizi klasik dantel renkleri olan beyaz ve kemik tonlarıyla yapabileceğiniz gibi, odanızın dekorasyonundaki renklere uygun farklı renklerde de yapmanız mümkündür. Son yıllarda dantel örgü iplerinde neredeyse bin bir çeşit renk iplere ulaşmanız artık çok daha kolay hanımlar.

Evlerinizdeki atıl durumda olan eşyaları geri dönüşüm fikirleri linkimizi incelemeden sakın atmayın hanımlar. bambaşka kategorilerdeki farklı yazılarımızı takip edebilir, sitemizin linkini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamıza destek olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ