Pamuk prenses lif modeli yapımı

Pamuk prenses lif modeli yapımı kız çocukları için harika bir pamuk prenses lif modeli yapımı olacaktır. Tabi ki kız çeyizleri içinde harika şık lif örneği olacaktır.

Yapılışı oldukça kolay olan ve zevkle örebileceğiniz pamuk prenses lif modeli sizlerin beğenisini alacaktır.

Lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için pamuk prenses lif örneği sizlere bol sipariş getirecektir. Farklı modeller arıyorsanız canimanne.com sayfasını ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak bir çok lif örneğine ulaşa bilirsiniz.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri olmaktadır. Diğer yönü de hanımlarımızın iş kaynağı olduğunu söyleye biliriz. Bir çok arkadaşımız lif yaparak evine katkıda bulunmaktadır. Emekçi hanımlarımızı canı gönülden kutluyorum.

Lif modellerinde istenilen ip markası kullana bilirsiniz. Elinize yatkın tığ seçimi, kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni en güzel lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Pamuk prenses lif modeli yapımı

Pamuk prenses lif modeli detayları ve yapılışı

7 Renk ip tercihi edilmiştir.

Yıldız tekniği çalışılmıştır.

Makas

7 Numara tığ seçimi

İlk olarak ayak kısmından başlayıp 3 zincir çekip 4 lü fıstık yapıyoruz. Üst üste 4 fıstık yapıyoruz. Ayak kısmını yapıyoruz sağ ve sol olacak şekilde yapalım.

Diğer lif ipi ile etek kısmını yapıyoruz. Detaylı yapabilmek için video anlatımını izlemeniz yeterli olacaktır.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Pamuk prenses lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ