Panda kese lif yapımı

Panda kese lif yapımı

Panda kese lif yapımı yeni lif modeli yapılışı kese lif örneklerini sevenler için panda teması lif modeline uygulanmıştır. Yapılışı detaylı video anlatımda bulabilirsiniz. Lif modelleri çeyizler için vazgeçilmez el işleri arasında yer almaktadır. Birçok lif modeli çeyizlerde sayısızca yer almaktadır. Lif modelleri video anlatımlı olması lif örneklerine ilgiyi arttırmaktadır. Yapılışı anlatımlı olması oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Çeyizlik lif modelleri sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça önemlidir. En yeni modelleri ve tasarım lif örneklerini sipariş alarak müşterilerine ulaştırmaktadırlar. Son yılların en trend el işi lif modelleri olmaktadır. Sizlerde en yeni ve tasarım lif örnekleri için yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Panda kese lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak altı zincir ile halka oluşturalım, halka içine tekli fıstık yapalım fıstık tepesine açık fıstık ve tekrar içine açık fıstık birlikte kapatalım, yine fıstık tepesi açık fıstık ve halka içine açık fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım. Aynı mantık ile halka içine altı fıstığa tamamlayalım, model yıldız örgü tekniği ile devam etmektedir. Arttırma işlemi uygulayarak panda modelinin gövde kısmını oluşturalım. Devamında orta kısımda kalp modeli ve göz, kulak, ağız detaylarını uyguluyoruz. Modelin detaylı anlatımını videodan izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Panda kese lif yapımı VİDEO ANLATIIM

Panda kese lif yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ