Panda lif modeli yapılışı

Panda lif modeli yapılışı

Panda lif modeli yapılışı temalı lif modellerini sevenler için panda lif modelini siz değerli lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Panda kese lif modeli çocuklarınız içinde yapabileceğiniz harika lif çalışmasıdır.

Panda lif örneği oldukça şirin görseli olan lif modelidir. Çeyizlik ve siparişler için yapılabilecek lif örnekleri arasında yer almaktadır.

Lif modelleri son zamanların en çok yapılan örülen el işleri arasında yer almaktadır. Video anlatımlı olması daha çok kitleye ulaşmasına sebep olurken ilginin artması yeni lif örnekleri ortaya çıkmaya devam etmektedir.

Lif modellerin en güzel örnekleri yeni tasarım modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Lif modellerinde en yeni örnekleri paylaşmaya devam etmekteyiz. Yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Linke tıklayarak lif çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Panda lif modeli yapılışı

Pandalı kese lif modelimiz için siyah , beyaz ,mavi ve kırmızı renklerde lif ipi kullanıyoruz.

Tığ numaramız 5 yada 6 olabilir.

8 Fıstıkla başlayıp siyah ipliğimizle boyun bölümünü oluşturuyoruz sonra başta ve sonda artırma uygulayıp 12 fıstığa ulaşıp 6 sıra düz yıldız tekniği çalıştıktan sonra eksiltme uygulayıp tabanımızı tamamlıyoruz göz ağız burun ve kulakları çalışıp iki parça olan pandamızı birleştirip fiyonklarla süslüyoruz ve panda kese modelimiz bu şekilde hazır hale geliyor.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Panda lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ