Papatya bahçesi lif modeli yapılışı

Papatya bahçesi lif modeli yapılışı

Papatya bahçesi lif modeli yapılışı çiçek teması papatyalar lif modelimizi süslüyor. Görselliği ile çok güzel olan lif modelimizi değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri her geçen gün daha güzel, şık modeller hanımlarımız tarafından tasarlanmaya devam ediyor. Papatya bahçesi lif modeli de en çok beğenilen lif örnekleri arasında yer alacaktır diye düşünüyorum.

Yuvarlak lif modelleri sevenler için harika bir lif çalışması olacaktır. Yapılışın keyifli olacağını düşünüyorum. Kenar kısmının papatya detayları lif modeline ayrı güzellik katması hanımlarımızdan ayrı beğenisini alacaktır.

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça çok yapılan lif modelleri annelerimizin vazgeçemedikleri el işleri oluyor. Sayısı belli olmayan çeyizlerde lif modelleri ilgi çekmektedir. Papatya bahçesi lif örneği çeyizlik harika bir model olacaktır. En güzel lif modelleri yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Papatya bahçesi lif modeli yapılışı

Papatya bahçesi lif modeli detayları ve yapımı

7 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir. Sizler elinize yatkın tığ tercih edebilirsiniz.

3 Renk lif ipi kullanılarak yapılan bu modelde orta kısma 9 tekli fıstık yaparak başlanıyor.

Üst sırada 2 katına çıkan fıstıklardan 2 sıra yapıp yeşil renge geçiyoruz. 9 sıra yeşil renkte 2 li fıstık yaptığımız kısımda model büyüdükçe aradaki zincir sayılarını da 1 er 1 er artırıyoruz. Son olarak papatyaları örüp birbirine birleştiriyoruz ve modeli sonlandırıyoruz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınız da beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Papatya bahçesi lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ